Cestovná kancelária

  • Úvod
  • Cestovná kancelária

Autobusové lístky

Rezervujte si jednoducho a online autobusové cestovné lístky cez autobusového dopravcu FlixBus, ktorý ponúka široký výber destinácii zelenými autobusmi po celej Európe.

Viac informácií


Cestovné poistenie

Našim klientom ponúkame tiež zabezpečenie cestovného poistenia. Aj napriek tomu, že v rámci Európskej únie pre našich občanov platí ošetrenie aj na EURÓPSKY preukaz poistenca, odporúčame klientom, aby aj napriek tomu využili produkt cestovného poistenia na svoju dovolenku a pripoistili sa. Či už u nás alebo v akejkoľvek inej poisťovni. Dôvodov je hneď niekoľko.

Viac informácií


Letenky Online

Ponúkame Vám spoľahlivý, jednoduchý a rýchly nástroj pre rezervovanie leteniek online. Zarezervujte si najvýhodnejšiu letenku na trhu za pár minút!

Viac informácií


Poznávacie zájazdy

Vyberte si niektorý zo zájazdov, organizovaných cestovnou kanceláriou FLASH HOLIDAYS, ktorej najvýraznejšou prednosťou je individuálny prístup ku klientom, najmä ich prianiam, potrebám a požiadavkám. Akékoľvek špeciálne želanie je možné realizovať po individuálnej dohode osobne, mailom alebo telefonicky.

Viac informácií


Služby na kľúč

Cestovná kancelária FLASH HOLIDAYS pre Vás na kľúč pripraví, zorganizuje a zabezpečí služby presne podľa Vašich predstáv a prianí, potrieb a požiadaviek.

Viac informácií


Sprievodcovské služby

Pre návštevu akýchkoľvek lokalít či destinácií (Českej republiky, Slovenska či Európy) podľa individuálnych želaní klientov zabezpečí cestovná kancelária FLASH HOLIDAYS kvalifikovaného sprievodcu, ktorého odborný výklad vždy doprevádza aj miesta, ktoré s cestovnou kanceláriou FLASH HOLIDAYS navštívite, či už v rámci poznávacích a pobytových zájazdov alebo okružných jázd.

Viac informácií


Ubytovanie

Cestovná kancelária FLASH HOLIDAYS zabezpečuje ubytovanie v 2 ** až 5 ***** hoteloch, penziónoch a ubytovacích zariadeniach nielen v rámci organizovaných pobytových, kúpeľných, poznávacích alebo turistických zájazdov, ale aj v prípade Vašich služobných alebo pracovných ciest, výjazdov na konferencie či kongresy či individuálnych alebo skupinových výletov.

Viac informácií


Veľtrhová turistika

Navštívte prostredníctvom cestovnej kancelárie FLASH HOLIDAYS niektorý zo svetových veľtrhov alebo výstav v Nemecku, Rakúsku alebo Švajčiarsku, organizovaných ich organizátormi najmä k efektívnej komunikácii informácií nielen odbornej a laickej verejnosti príslušného odboru, ale najmä medzi ponúkajúcimi a kupujúcimi toho ktorého odboru.

Viac informácií


Vyhľadávač zájazdov

Zarezervujte si letnú alebo zimnú dovolenku už teraz. Vyberte si z First Minute alebo Last Minute zájazdov na Invia.sk. Neváhajte teda s výberom svojej letnej alebo zimnej dovolenky a vyberte si už teraz zo širokej ponuky.

Viac informácií


Poistenie proti úpadku

Cestovná kancelária FLASH HOLIDAYS SK, s.r.o.

uzatvorila v zmysle zákona č. 281/2001 Z.z., o zájazdoch, podmienkach podnikania cestovných kancelárií a cestovných agentúr, v platnom znení, poistnú zmluvu č. 01KAU1798022015 o poistení zájazdu o poistení zájazdu pre prípad úpadku cestovnej kancelárie s poistnou sumou 39 750,- € u Generali Poisťovňa, a. s., odštepný závod Európska cestovná poisťovňa.

Viac informácií