Spa Hotel Ajda **** Moravske Toplice


Predstavenie

Názov:Spa Hotel Ajda **** Moravske TopliceTyp pobytu:Kúpele a wellness
Krajina:SlovinskoSpôsob dopravy:Vlastná

Kategória izieb

Názov Orientačná cena

Kategória služieb

Názov Orientačná cena

Popis ubytovania a poskytovaných služieb

Prekmurjská pohostinnosť od prvého okamihu
Hotel Ajda má novú obnovenú podobu zahŕňajúci príbeh pohánky (slovinsky Ajda), ktorá rastie v oblasti Prekmurje už viac ako 500 rokov. Pri vstupe do hotela sú hostia privítaní veľkými fotografiami pohánky. V hotelových izbách, ktoré boli zrekonštruované v upokojujúcich farebných odtieňov pohánky, učia a skúšajú zaujímavé príbehy o pohánke, ktoré sa líšia na každom poschodí hotela. V spolupráci s miestnym poskytovateľom, majú hostia v každej izbe k dispozícii vankúše plnené pohánkovými šupkami z Prekmurje, aby zabezpečili čo najlepší spánok. Sprievodná ponuka je spojená aj príbehmi pohánky vo vzťahu k starostlivosti o zdravie a blaho našich hostí.

Hotel Ajda sa vyznačuje teplou a prívetivou atmosférou a je navštevovaný hosťami všetkých vekových kategórií - rodiny s deťmi, starší ľudia a mladé páry. Hotel je obľúbený pre svoju širokú škálu možností pre aktívnu dovolenku a zábavu pre deti. Mladí a mladí srdcom milujú Terme 3000 zábavný bazénový komplex, ktorý je známy široko ďaleko svojimi zábavnými vlastnosťami. Hotel Ajda je tiež vynikajúci východiskový bod pre výlety a exkurzie do okolia Prekmurje. Jedná sa o stredne veľký hotel so 157 izbami rôznych veľkostí.

Pohodlný odpočinok po celodennom plávaní
Hotel Ajda má 157 izieb, z toho 111 dvojlôžkových izieb, 40 jednolôžkových izieb a 6 luxusných apartmánov. Každá izba má balkón a kúpeľňu s vaňou, WC a sušičom vlasov. Všetky izby majú tiež bezdrôtové pripojenie na internet, klimatizáciu, TV, telefón a mini bar.

Všetky izby boli renovované a sledujú príbeh pohánky. Vstupom do izby budete upokojený farebnými odtieňmi pohánky a vaše telo a myseľ bude odpočívať na vankúšoch plnenými pohánkovými šupkami z Prekmurje. Tie sú považované za prírodný antioxidant, sú mimoriadne flexibilné a úplne sa prispôsobia telu s ponukou mikromasáže. Vankúš dokonale reguluje teplo. Je dobrý vodič vlhkosť a je vhodné pre ľudí trpiacich alergiami a astmou. Sme presvedčení, že s týmto vankúšom budú vaše sny ešte lepšie.

Popis izieb

Dvojlôžková izba Economy
Pohodlná 24 až 26 m² izba s manželskou posteľou (šírka 150 cm). Miestnosť je naviac vybavená stolom, pohovkou a ponúka balkón s výhľadom do parku a kúpeľňu s vaňou. Určená pre max. 2 osoby.

Vybavenie izby: klimatizácia, káblová TV, výhľad do záhrady, vysokorýchlostný internet, výhľad do parku, trezor, telefón, WC


Dvojlôžková izba Standard
Pohodlná 26 až 28 m² izba s manželskou posteľou (šírka 180 cm), alebo dvoma oddelenými lôžkami (šírka 90 cm). Miestnosť je naviac vybavený stolom, pohovkou a ponúka balkón s výhľadom do parku a kúpeľňu s vaňou.

Vybavenie apartmánu: klimatizácia, bidet, káblová TV, výhľad na golfové ihrisko, sušič na vlasy, vysokorýchlostný internet, výstupné adaptéry, výhľad na park, trezor, posedenie, telefón, WC

Gastronomické služby

Unikátna chuť Prekmurje
Hotel Ajda má nastavené menu reštaurácie, ktorá sa špecializuje na tradičné pokrmy Prekmurje, ktoré urobia váš pobyt v Terme 3000 ešte viac zapamätateľné. Súčasťou hotela je aj Aperitív Bar a Taverna. V Terme 3000 nájdete v hoteli Prestige reštauráciu s jedálnym lístkom a kaviareň Café Praliné, kde menu zahŕňa Prekmurje vrstevný koláč - miestnu špecialitu - a pralinkovú tortu, špecialitu kaviarne.

Bazény

Bazény s termálnou vodou a čistou vodou
Hotel Ajda sa nachádza v tesnej blízkosti zábavného bazénového komplexu Terme 3000. Vstup do bazénov je zdarma pre hostí hotela. Hotel Ajda má tiež vlastné bazény - vonkajší a krytý bazén naplnený čiernou termálnou minerálnou vodou, rovnako ako vonkajší bazén pre deti a vonkajší a krytý bazén naplnený čistou vodou a dvoma vírivkami. K dispozícii sú sauny a fitnes štúdio vedľa bazénov.

Wellness

Liečenie čiernou vodou
Hostia hotela Ajda sa môžu nechať rozmaznávať vo wellness centre Thermalium, ktoré ponúka wellness programy tvorených z tradícií okolia Prekmurje a čiernou termálnou minerálnou vodou. Okrem masáží, procedúr a kúpeľov vo wellness centre je k dispozícii celý rad sáun v hoteli. Ponuka thajských masáží je k dispozícii v Thai Wellness Centre v hoteli Livada Prestige.

Vodný park Terme 3000

Vnútorná čast aquaparku bude zrekonštruovaná v júli 2017
Po rekonštrukcii bude termál park pripojený k hotelového komplexu. To ponúkne väčší priestor pre odpočinok. Prízemie bude zamerané na rodiny, zatiaľ čo na prvom poschodí bude určené pre pokoj a príjemnú atmosféru.

Vnútorný termál park bude uzatvorený z dôvodu rekonštrukcie od 4. 5. - 4. 7. 2017

Zábava pre celú rodinu
Terme 3000 zážitkový bazénový komplex ponúka dostatok priestoru pre batoľatá, teenagerov, rodičov a starých rodičov. Kým deti sa môžu tešiť na zábavný program hostiteľom Viki bocian, rodičia a starí rodičia majú čas na relaxáciu. Okrem bazénov, rezort ponúka širokú škálu gastronomických služieb, športových aktivít a wellness služieb. Rok čo rok, sa Aquapark Terme 3000 radí medzi najlepšie veľké termálne strediska v Slovinsku, ako voľba návštevníkov.

Čierna termálna minerálna voda
Keď prídete na dovolenku do vodného parku v Slovinsku, Terme 3000 Moravske Toplice sú najlepšie. Nejde len o vonkajší, ale rovnako aj krytý vodný park. Skladá sa z komplexu zážitkových bazénov, ako aj z vnútorných a vonkajších bazénov jednotlivých hotelov. Hostia a návštevníci sa môžu tešiť na celkovo 30 vonkajších a vnútorných bazénov s čiernou termálnou minerálnou vodou a čistou vodou. Čierna termálna minerálna voda v Terme 3000, Moravske Toplice má blahodarný vplyv na pokožku. Navyše výskum ukazuje, že je účinná na zmiernenie reumatizmu a iných zdravotných problémov.

Široká škála vodných dobrodružstiev
Aqualoop - prvý tobogan na svete s 360 stupňovou slučkou. Najvyšším bodom celého zábavného bazénového komplexu Terme 3000 je 22 m vysoká veža s niekoľkými toboganmi, medzi ktorými sú aj 170 m a 140 m vodné kĺzačky s vizuálnymi a zvukovými efektmi. Čerešničkou na torte je Aqualoop, jeden z najpozoruhodnejších toboganov v krajine a prvý na svete vybavený 360 stupňovou slučkou. Priemerný šmyk trvá asi 7 sekúnd, počas ktorých môžete dosiahnuť rýchlosť až 80 km za hodinu. Aqualoop je štvrtým najrýchlejším toboganom v Európe. Pre najstatočnejších návštevníkov, ktorí hľadajú ešte väčšiu výzvu, je k dispozícii Kamikaze tobogan.

Bazénový komplex ponúka aj radu vodných dobrodružstiev: rýchlo tečúce rieky s perejami, nafukovacie vodné lehátka, gejzíry, vodopády, vodné a vzduchové masáže, plávanie proti prúdu, bazénové dráhy, vodné prúdy, vírivky a ďalšie. K dispozícii je tiež špeciálny bazén, kde je povolené potápanie z výšky 1 m alebo 3 m.

Otváracia doba 
denne od 9.00 h do 21.00 hod.

Čo máte v cene ubytovania?

 • raňajky formou bufetu
 • neobmedzené využívanie hotelových bazénov
 • neobmedzené využitie bazénového komplexu Terme 3000
 • využitie hotelových bazénov po celý deň v deň odchodu
 • využitie osušky pri hotelových bazénoch
 • použitie županu
 • vstup do sauny a fitnes

Čo nemáte v cene ubytovania?

 • strava formou polpenzie (večera) alebo celej penzie (obed a večera)
 • liečebné procedúry alebo balíky
 • cestovné a úrazové poistenie - možnosť doplatenia (od 3,60 €)
 • pobytovú taxu (1,27 € za dospelú osobu za deň a 0,64 € za dieťa od 7 do 17 rokov denne)
 • jednorazový rezervačný poplatok 1,00 € na osobu počas celého pobytu

Užitočné informácie

 • registrácia (check-in) od 14:00 do 18:00 hod.
 • odhlásenie (check-out) od 7:00 do 11:00 hod.
 • storno podmienky a podmienky platby vopred sa líšia podľa typu izby
 • deti sú v hoteli vítané

 • za prístelku pre 1 dieťa od 0 do 6 rokov sa neplatí

 • za prístelku pre 1 dieťa od 7 do 12 rokov sa platí 50% z ceny izby na osobu a noc

 • za prístelku pre 1 staršie dieťa alebo dospelého sa platí 100% z ceny izby na osobu a noc

 • maximálny počet prísteliek na izbe je 1

 • kapacita detských postieľok na izbe je 0

 • prístelky sú na vyžiadanie a musia byť potvrdené hotelom.

 • poplatky za doplnkové služby nie sú automaticky započítané do celkovej ceny a je potrebné zaplatiť ich zvlášť priamo v hoteli

 • domáce zvieratá sú zakázané
 • toto ubytovacie zariadenie prijíma platobné karty

Poznámka

Všetky uvedené ceny sú orientačné a presnú celkovú cenu za pobyt Vám vypočítame podľa údajov zadaných v predbežnej rezervácii. Pri objednaní pobytu (či už osobne, telefonicky alebo online) je potrebné zaplatiť zálohu za pobyt v celkovej výške hodnoty pobytu.

Predbežná rezervácia