Spa Hotel Aphrodite Palace **** Rajecké Teplice


Predstavenie

Názov:Spa Hotel Aphrodite Palace **** Rajecké TepliceTyp pobytu:Kúpeľný pobyt
Krajina:Slovensko (okres Žilina)Spôsob dopravy:Vlastná

Kategória izieb

Názov Orientačná cena
Izba Comfort

140 € / noc / 2 osoby     110 € / noc / 1 osoba

Apartmán Comfort

185 € / noc / 2 osoby

Izba Superior

175 € / noc / 2 osoby     125 € / noc / 1 osoba

Izba De Luxe

175 € / noc / 2 osoby     125 € / noc / 1 osoba

Suite

210 € / noc / 2 osoby

Suite De Luxe

240 € / noc / 2 osoby

Doplatok prístelka (osoba nad 12 rokov)

35 € / noc

Doplatok prístelka (dieťa 3 - 12 rokov)

15 € / noc

Kategória služieb

Názov Orientačná cena
Polpenzia

nedeľa - štvrtok (večera - bufet) - dospelá osoba 20 € / noc, dieťa 10 € / noc
piatková a sobotňajšia galavečera - dospelá osoba 25 € / večera, dieťa 12,50 € / večera

Plná penzia

nedeľa - štvrtok (obed - brunch, večera - bufet) - dospelá osoba 32 € / noc, dieťa 16 € / noc
piatok a sobota (obed - brunch, večera - bufet) - dospelá osoba 37 € / noc, dieťa 18,50 € / noc

Liečebný balík De Luxe

Súčasťou ceny 70 € na osobu a deň je
vstupná a výstupná prehliadka (podľa požiadavky klienta), 3 liečebné procedúry denne podľa diagnózy a doporučenia lekára, plná penzia, výstupná lekárska správa. Pobyt minimálne na 7 nocí. Doporučená dĺžka liečebného pobytu je 14 nocí.

Preventívny liečebný balík

Súčasťou ceny 39 € na osobu a deň je
vstupná a výstupná lekárska prehliadka (podľa požiadavky klienta), 2 liečebné procedúry denne podľa diagnózy a doporučenia lekára, polpenzia (večera). Pobyt minimálne na 5 nocí. Doporučená dĺžka preventívneho pobytu je 14 nocí.

Liečebný redukčný balík

Súčasťou ceny 70 € na osobu a deň je
vstupná a výstupná konzultácia s lekárom- zhodnotenie zdravotného stavu, predpísanie procedúr, predpísanie redukčnej diéty s prihliadnutím na pridružené diagnózy; konzultácia s diétnou sestrou; zásady zdravého stravovania s prihliadnutím na redukciu hmotnosti a na pridružené diagnózy; evidencia a kontrola hmotnosti, lokalizácia tuku na tele, určenie BMI a WHR indexu; strava - predovšetkým založená na nízkokalorických jedlách s vysokou biologickou hodnotou, optimálnym prísunom bielkovín, s dostatočným množstvom vlákniny, ovocia, zeleniny a ostatných živín; diéta je obohatená aj o pitné kúry (Aphrodite - kúpeľný liečivý prameň); prínosom je redukcia hmotnosti, upravenie a detoxikácia metabolizmu, získanie správnych stravovacích návykov a celkové pozitívne naladenie organizmu; konzultácia s fyzioterapeutom - zásady pohybovej aktivity, dohodnutie cvičebného programu počas pobytu s prihliadnutím na zdravotný stav, hmotnosť a pridružené diagnózy. Pohybový program – minimálne jedno cvičenie s trénerom denne; Špeciálne redukčné estetické ošetrenia – jedno ošetrenie denne, určuje lekár; Doplnkové regeneračné procedúry – jedna procedúra denne, určuje lekár. Doporučovaná dĺžka pobytu 14-21 nocí. Pobyt minimálne na 7 nocí.

Aphrodite natural detox

Súčasťou ceny 72 € na osobu a deň je
vstupná konzultácia s lekárom; zhodnotenie zdravotného stavu, predpísanie procedúr; konzultácia s odborníkom na výživu (diétnou sestrou) – zásady detoxikačného programu a zdravého stravovania s prihliadnutím na pridružené diagnózy; stretnutia na dennej báze -základná analýza tela (meranie telesnej hmotnosti, množstvo ostrového svalstva, vody a tuku v percentách, lokalizácia tuku na tele, určenie BMI a WHR indexu); možnosť poskytnutia individuálneho jedálneho lístka. Pobyt na 5 nocí. Kúpeľný pobyt v rajskom prostredí zameraný na prírodnú očistu tela. Doprajte svojmu telu a duši oddych, relaxáciu a načerpajte novú energiu, ktorá prospeje vášmu zdraviu i kráse.

Relax Spa Sensation

Súčasťou ceny 75 € na osobu a deň je
relaxačné procedúry a polpenziu (večera). V cene balíka je zahrnutá 1x fľaša vína alebo sektu počas pobytu. V cene balíka je zahrnuté denne: možnosť raňajok priamo na izbu; možnosť rezervácie stola v reštaurácii počas celého pobytu; džbán vody k večeri; vlastný čašník na obsluhu; misa čerstvého ovocia na izbu; maximálne prispôsobenie časov procedúr s prihliadnutím na individuálne požiadavky hosťa; masáže poskytované v masérskych kabínkach na Vodnom svete a pod kopulou Aphrodite; masáže poskytované v masérskych kabínkach na Vodnom svete a pod kopulou Aphrodite; osobné odprevadenie klienta masérom na čaj po masáži; poskytovanie procedúry CO2 vo vani so zapálenými sviečkami; poskytnutie prírodnej liečivej vody po absolvovaní procedúry bahenný zábal a vibrosauna ako súčasť terapie. Minimálne na 2 noci maximálne však na 7 nocí.

Relax Exclusive

Súčasťou ceny 52 € na osobu a deň je
relaxačné procedúry a polpenziu (večera). V cene balíka je denne misa čerstvého ovocia. Minimálne na 2 noci maximálne však na 8 nocí.

Relax Classic

Súčasťou ceny 39 € na osobu a deň je
relaxačné procedúry a polpenziu (večera). Minimálne na 2 noci maximálne však na 8 nocí.

Aphrodite Beauty

Súčasťou ceny 67 € na osobu a deň je
wellness a beauty procedúry a polpenziu (večera). V cene balíka je denne misa čerstvého ovocia. Minimálne na 2 noci maximálne však na 5 nocí.

Popis ubytovania a poskytovaných služieb

Luxusný štvorhviezdičkový hotel APHRODITE PALACE je prepojený s kúpeľnou budovou a vstupom do vodného a saunového sveta. Táto kombinácia poskytuje klientom výhodu pohodlia ubytovania, kúpeľných služieb a liečebných procedúr (ktoré je možné si zakúpiť alebo dokúpiť podľa vlastných požiadaviek a prianí) v komplexe pod jednou strechou. Poskytované služby a liečebné procedúry zabezpečuje komplexne kúpeľný dom APHRODITE.

Hotelu dominuje veľkolepá štýlová lobby a reštaurácia zdobená mramorom, onyxom a 24-karatovým zlatom. Reštauračný koncept a la carte reštaurácie APHRODITE PALACE s 205 stoličkami vznikal za asistencie jedného z najlepších slovenských šéfkuchárov Mariána Fila z kaštieľa Afrodita, Čereňany. V súlade s najnovšími trendami v Rajeckých Tepliciach nájdete nielen širokú ponuku medzinárodnej kuchyne, ale aj obľúbené domáce špeciality.

Procedúry
Liečebné procedúry (ak sú súčasťou vášho pobytu) sú poskytované na druhý deň po príchode na pobyt. Prvý deň pobytu je možné využívať bazén (Vodný svet). Procedúry sú hosťom a klientom zaznamenávané do karty procedúr a riadia sa presným časovým rozpisom. Procedúry, ktoré sú nad rámec predplatených procedúr odporúčame objednať vopred prostredníctvom našej CA už pri rezervácii pobytu.

Príchod a odchod
V deň príchodu je možné sa ubytovať v čase od 14.00 do 18.00 hodiny. Ubytovanie končí v deň odchodu raňajkami a opustením izby najneskôr do 11.00 hodiny. Možnosť využiť vodný a saunový svet trvá v deň odchodu až do 14.00 hodiny.


Popis izieb

IZBA COMFORT
Izby v pôvodnej časti hotela, s novým štýlovým nábytkom a rekonštruovanou kúpeľňou. Možnosť ubytovať 2  osoby.

Vybavenie izby comfort
TV / sat, telefón, trezor, chladnička, minibar, kúpeľňa so sprchou a WC, fén, papuče a župan na zapožičanie.


APARTMÁN COMFORT
Rozlohovo väčšie apartmány, so  štýlovým nábytkom, obývacou a spálňovou časťou. Nachádzajú sa na 2. poschodí  v pôvodnej časti hotela. Možnosť ubytovať 2 až 4 osoby.

Vybavenie apartmánu comfort
TV / sat, telefón, trezor, chladnička, minibar, kúpeľňa so sprchou alebo vaňou a WC, fén, papuče a župan na zapožičanie. 2 apartmány comfort majú balkón.


IZBA SUPERIOR
Nové izby s klimatizáciou, štýlovým nábytkom, mramorovou kúpeľňou a manželským lôžkom s veľkosťou 180 x 200 cm. Možnosť ubytovať 2 osoby.

Vybavenie izby superior
TV / sat, telefón, trezor, chladnička, minibar, kúpeľňa so sprchou a WC, fén, papuče a župan na zapožičanie, klimatizácia.


IZBA DE LUXE
Nové izby s klimatizáciou, štýlovým nábytkom, mramorovou kúpeľňou a dvomi oddelenými lôžkami (každé s veľkosťou 160 x 200 cm).  Možnosť ubytovať 2 až 4 osoby.

Vybavenie izby de luxe
TV / sat, telefón, trezor, chladnička, minibar, kúpeľňa so sprchou a WC, fén, papuče a župan na zapožičanie, klimatizácia.


SUITE
Rozlohovo väčší nový apartmán so štýlovým nábytkom a mramorovou kúpeľňou. Možnosť ubytovať 2 až 4 osoby.

Vybavenie suite
TV / sat, telefón, trezor, chladnička, minibar, kúpeľňa s vaňou alebo sprchou a WC, fén, papuče a župan na zapožičanie, klimatizácia, set na prípravu kávy a čaju. Niektoré suity majú balkón.


SUITE DE LUXE
Nové apartmány s balkónom, štýlovým nábytkom a mramorovou kúpeľňou. Možnosť ubytovať 2 až 4 osoby.

Vybavenie suite de luxe
TV / sat, telefón, trezor, chladnička, minibar, kúpeľňa s vaňou a WC, bidet, fén, papuče a župan na zapožičanie, klimatizácia, set na prípravu kávy a čaju.


Prevádzkové doby

Vodný a Saunový svet

Nedeľa - Štvrtok 09.00 - 22.00 hod.
Piatok - Sobota 09.00 - 23.00 hod.

Whirlpool a Vodoliečba

Pondelok sanitárny deň
Utorok - Nedeľa na objednávku

Fitness

Pondelok - Nedeľa 08.00 - 20.00 hod.

Aphrodite Beauty

Nedeľa - Štvrtok 09.00 - 12.30  13.00 - 17.00 hod.
Piatok - Sobota 09.00 - 12.30  13.00 - 19.00 hod.


Informácia k cene pobytu

V cene je zarátané
Súčasťou ceny pobytu je ubytovanie v dvojlôžkových izbách podľa kategórie s príslušenstvom, raňajky formou bufetu, voľný vstup do Vodného sveta, Saunového sveta a fitness.

V cene nie je zarátané
Strava formou polpenzie (večera) alebo celej penzie (obed a večera), prístelka pre dieťa (3 -11,99 rokov) v cene 15 € alebo dospelú osobu nad 12 rokov v cene 35 €, liečebné procedúry alebo balíky.
Poistenie (nepovinné) – možnosť doplatenia komplexného cestovného poistenia v cene 0,80 € / osoba / deň. Miestny poplatok za pobyt pre jednu osobu na deň vo výške 0,90 €.

Poznámka
Všetky uvedené ceny sú orientačné a presnú celkovú cenu za pobyt Vám vypočítame podľa údajov zadaných v predbežnej rezervácii. Deti do 3 rokov sú bez nároku na ubytovanie, stravovanie a procedúry. Detská postieľka sa poskytuje grátis na vyžiadanie. Za platiace dieťa sa považuje osoba od 3 - 12 rokov. Pri objednaní pobytu (či už osobne, telefonicky alebo online) je potrebné zaplatiť zálohu za pobyt v celkovej výške hodnoty pobytu.

V prípade rezervácie Vám poskytneme zľavu až do výšky 11% z ceny ubytovania alebo na balíčky procedúr. Napíšte na nám a nechajte si vypracovať ponuku.

Predbežná rezervácia