Spa Hotel Lipa *** Lendava


Predstavenie

Názov:Spa Hotel Lipa *** LendavaTyp pobytu:Kúpele a wellness
Krajina:SlovinskoSpôsob dopravy:Vlastná

Kategória izieb

Názov Orientačná cena
Dvojlôžková izba Economy

Cena na vyžiadanie

Dvojlôžková izba Standard

90 € / noc / 2 osoby     71 € / noc / 1 osoba

Apartmán

104 € / noc / 2 osoby     104 € / noc / 1 osoba

Kategória služieb

Názov Orientačná cena

Popis ubytovania a poskytovaných služieb

Uprostred vinárskych kopcov
Stredne veľký Hotel Lipa so 120 izbami má naozaj vrúcnych a prívetivých zamestnancov. Ich ústretový prístup vytvára príjemnú atmosféru pre dovolenku s rodinou alebo s partnerom. Hotel Lipa je priateľská k cyklistom a turistom a ponúka veľké množstvom cyklotrás v okolí vhodné pre rekreačných, ale aj skúsených cyklistov. Terme Lendava sa vyznačuje svojou termálnou parafínovou vodou, jedinou vodou svojho druhu v Európe. Hoteloví hostia môžu objavovať jeho blahodárne účinky v bazénoch, prostredníctvom starostlivosti o zdravie a wellness služieb alebo dokonca cez kozmetické prípravky na báze parafínovej vody.

Pre uvoľnený odpočinok po náročnom dni
Hotel Lipa má 120 plne zrekonštruovaných izieb a apartmánov. Každá z jednolôžkových a dvojlôžkových izieb, apartmánov a junior apartmánov má kúpeľňu so sprchou a WC, sušič na vlasy, káblovú TV, telefónom, trezor, niektoré izby sú klimatizované a balkónom s výhľadom na okolitú krajinu.

Popis izieb

Dvojlôžková izba Economy
Pohodlná 14,8 m² izba s manželskou posteľou (šírka 150 cm). Miestnosť je naviac vybavená stolom, pohovkou a ponúka balkón s výhľadom na park alebo hotelový bazén. Je vybavená vlastnou kúpeľňou so sprchovacím kútom. Určená pre max. 2 osoby.

Vybavenie izby: klimatizácia, bidet (vybrané izby), káblová TV, sušič na vlasy, vysokorýchlostný internet, výhľad na park alebo hotelý bazén, trezor, posedenie, telefón, WC


Dvojlôžková izba Standard
Pohodlná 14,8 m² izba s manželskou posteľou (šírka 180 cm) alebo dvomi samostatnými lôžkami (šírka 90 cm). Miestnosť je naviac vybavená stolom, pohovkou a ponúka balkón s výhľadom na park alebo na hotelový bazén. Je vybavená vlastnou kúpeľňou so sprchovacím kútom. Určená pre max. 3 osoby.

Vybavenie izby: klimatizácia, bidet (vybrané izby), káblová TV, sušič na vlasy, vysokorýchlostný internet, výstupné adaptéry, výhľad na park alebo na bazén, trezor, posedenie, telefón, WC


Apartmán
Pohodlný 19-30 m² apartmán s manželskou posteľou (šírka 180 cm), alebo dvoma oddelenými lôžkami (šírka 90 cm). Miestnosť je naviac vybavený stolom, pohovkou a ponúka balkón s výhľadom na park alebo hotelový bazén. Je vybavený vlastnou kúpeľňou s vaňou. Určený pre max. 4 osoby.

Vybavenie apartmánu: klimatizácia, bidet, káblová TV, sušič vlasov, vysokorýchlostný internet, výhľad do parku alebo na bazén, výstupné adaptéry, trezor, posedenie, telefón, WC

Gastronomické služby

Veľký výber miestnych jedál a vín
Hostia ubytovaní v hoteli Lipa sa môžu najesť v hotelovej reštaurácii, ktorá ponúka bohaté raňajky formou bufetu a chutné jedlá pri plnej penzii. Okrem súčasnej medzinárodnej kuchyne, reštaurácia často servíruje tradičné slovinské a Pomurje jedlá; Lendavský "bograč" (gulášová polievka) je nutnosťou. Hotelová reštaurácia je tiež populárna pre voľbu svadby a iných príležitosti. Alternatívou je aj taverna s otvorenou terasou, kde si hostia môžu zastaviť na osviežujúci nápoj alebo pohár vína z blízkych Lendavských Goric. Aperitív bar má pripravenú zásobu čerstvých novín a veľký výber alkoholických i nealkoholických nápojov.

Bazény

Kúpanie po celý rok
Hotel Lipa má tri bazény: krytý, vonkajší a detský bazén. Hostia hotelu Lipa majú tiež voľný vstup do aquaparku Terme Lendava, čo znamená, že si môžu vybrať z celkom ôsmich bazény všetkých tvarov a veľkostí. Niektoré z bazénov sú plnené s obyčajnou vodou, iné s termálnou parafínovou vodou, ktorá je známa, že má pozitívny vplyv na zdravie a pohodu. Plávanie a kúpanie je možné po celý rok. V piatok a sobotu nechýba v ponuke nočné kúpanie.

Vodný park s termálnou minerálnou parafínovou vodou
Termálna voda Lendava je známa tým, že má priaznivý vplyv na poruchy pohybového aparátu. Kúpanie v parafínovej termálnej vode je obľúbené u starších ľudí a športovcov, ktorí chcú ukončiť deň vonkajších aktivít s relaxačným kúpeľom. Vodný park Terme Lendava obsahuje niekoľko bazénov; 50 m veľký olympijský bazén je vyplnená obyčajnú vodu, zatiaľ čo väčšina ostatných bazénov sú naplnené termálnou vodou. Nájdete tam vnútorný a vonkajší bazén.

Diaľkové plávanie
Vodný park Terme Lendava sa môže pochváliť s viac ako 1800 m² vodných plôch s ôsmimi bazénmi rôznych tvarov a veľkostí: počas celého roka plavecký bazén, termálny bazén Grozd, veľký olympijský bazén s toboganom a šmykľavkou, detský bazén a vnútorné bazény. Vodný park Terme Lendava zahŕňa rôzne vodné efekty, rýchlo-tečúcu rieku, podvodnú masáž, gejzíry a vodopády. V piatok a v sobotu sú bazény otvorené pre nočné kúpanie.

Wellness

Ošetrenie s jedinečnou parafínovou termálnou vodou
Terme Lendava sa pýši prameňom parafínovej termálnej vody o ktorej je známe, že má priaznivý vplyv na pokožku a pomáha zmierňovať reumatické stavy. K dispozícii je celý rad wellness a zdravotníckych programov zložených najmä z parafínovej termálnej vody a dostupnými v príjemnom prostredí wellness centra Terme Lendava. Hostia hotela Lipa využívajú osobitné výhody pri používaní wellness služieb. Terme Lendava má tiež kaderníctvo a kozmetický salón.

Aktívny odpočinok
Pre hostí Terme Lendava, ktorí nechcú len posilniť svoje zdravie, ale tiež odpočinkom načerpať nové sily, ponúka naše wellness centrum širokú ponuku masáží, kúpeľnej starostlivosti, starostlivosť o telo a ošetrenie tváre. Vrcholom wellness služieb Terme Lendava sú parafínové zábaly na ruky, ktoré patria medzi najúčinnejší a najprirodzenejší spôsob omladenie pokožky. Pre celkovú relaxáciu po aktívnom dni je dobré vyskúšať sauny.

Omladzujúci účinok parafínovej vody
Relaxačné programy v Terme Lendava sú založené na parafínovej termálnej vode, ktorej liečivé účinky pôsobia na zlepšovanie zdravia a pohodu hostí a návštevníkov na niekoľko rokov. Unikátna miestna termálna voda sa vyznačuje vysokou úrovňou parafínu, ktorý má priaznivý vplyv na vitalitu a mladistvý vzhľad pokožky. Parafínová voda Terme Lendava je charakteristicky zelenej farby a je vysoko účinná pri zmiernení napätia pohybového aparátu, ktorý je často ovplyvnený stresom.

Čo máte v cene ubytovania?

 • raňajky formou bufetu
 • neobmedzené využívanie hotelových bazénov
 • neobmedzené využitie bazénového komplexu Terme Lendava
 • využitie hotelových bazénov po celý deň v deň odchodu
 • použitie županu

Čo nemáte v cene ubytovania?

 • strava formou polpenzie (večera) alebo celej penzie (obed a večera)
 • liečebné procedúry alebo balíky
 • cestovné a úrazové poistenie - možnosť doplatenia (od 3,60 €)
 • pobytovú taxu (1,15 € za dospelú osobu za deň a 0,64 € za dieťa od 7 do 17 rokov denne)
 • jednorazový rezervačný poplatok vo výške 1,00 € na osobu za celý čas pobytu

Užitočné informácie

 • registrácia (check-in) od 13:00 do 18:00 hod.
 • odhlásenie (check-out) od 7:00 do 11:00 hod.
 • storno podmienky a podmienky platby vopred sa líšia podľa typu izby
 • jedno dieťa od 0 do 6 rokov na prístelke bez poplatku
 • jedno dieťa od 6 do 12 rokov na prístelke: 50 % z ceny izby za noc a osobu.
 • maximálny počet prísteliek v izbe: 1
 • pre detské postieľky v izbe nie je žiadna kapacita
 • akékoľvek prístelky alebo detské postieľky sú na vyžiadanie a musia byť potvrdené hotelom
 • poplatky za doplnkové služby nie sú automaticky započítané do celkovej ceny a je potrebné zaplatiť ich zvlášť priamo v hoteli
 • domáce zvieratá sú zakázané
 • toto ubytovacie zariadenie prijíma platobné karty

Poznámka

Všetky uvedené ceny sú orientačné a presnú celkovú cenu za pobyt Vám vypočítame podľa údajov zadaných v predbežnej rezervácii. Pri objednaní pobytu (či už osobne, telefonicky alebo online) je potrebné zaplatiť zálohu za pobyt v celkovej výške hodnoty pobytu.

Predbežná rezervácia

TERME LENDAVA SLOVINSKO
Najväčšia charakteristická vlastnosť Terme Lendava je jej jedinečná parafínová termálna voda. Areál ponúka veľa príležitostí pre aktívnu dovolenku s množstvom cyklotrás.