Spa Hotel Livada Prestige ***** Moravske Toplice


Predstavenie

Názov:Spa Hotel Livada Prestige ***** Moravske TopliceTyp pobytu:Kúpeľný pobyt
Krajina:SlovinskoSpôsob dopravy:Vlastná

Kategória izieb

Názov Orientačná cena
Prestige dvojlôžková izba
Sezóna A Sezóna B Sezóna C
cena za osobu a noc v pracovné dni cena za osobu a noc v pracovné dni cena za osobu a noc v pracovné dni
78 € 88 € 92 €
cena za osobu a noc cez víkendy cena za osobu a noc cez víkendy cena za osobu a noc cez víkendy
86 € 93 € 98 €
Prestige Comfort dvojlôžková izba
Sezóna A Sezóna B Sezóna C
cena za osobu a noc v pracovné dni cena za osobu a noc v pracovné dni cena za osobu a noc v pracovné dni
98 € 108 € 112 €
cena za osobu a noc cez víkendy cena za osobu a noc cez víkendy cena za osobu a noc cez víkendy
106 € 113 € 118 €
Junior Suite
Sezóna A Sezóna B Sezóna C
cena za osobu a noc v pracovné dni cena za osobu a noc v pracovné dni cena za osobu a noc v pracovné dni
108 € 118 € 122 €
cena za osobu a noc cez víkendy cena za osobu a noc cez víkendy cena za osobu a noc cez víkendy
116 € 123 € 128 €
Senior Suite
Sezóna A Sezóna B Sezóna C
cena za osobu a noc v pracovné dni cena za osobu a noc v pracovné dni cena za osobu a noc v pracovné dni
128 € 138 € 142 €
cena za osobu a noc cez víkendy cena za osobu a noc cez víkendy cena za osobu a noc cez víkendy
136 € 143 € 148 €
Livada Suite
Sezóna A Sezóna B Sezóna C
cena za osobu a noc v pracovné dni cena za osobu a noc v pracovné dni cena za osobu a noc v pracovné dni
178 € 188 € 192 €
cena za osobu a noc cez víkendy cena za osobu a noc cez víkendy cena za osobu a noc cez víkendy
186 € 193 € 198 €

Kategória služieb

Názov Orientačná cena
Kúpeľný pôžitkový balík

Minimálna dĺžka pobytu dve noci. Víkendová cena platí aj počas jarných prázdnin (26. apríl - 2. máj 2017), jesenných prázdnin (27. október - 5. november 2017) a Vianočných sviatkov (22. december - 31. december 2017), ako aj od 11. augusta do 15. augusta 2017.

BALÍK ZAHŔŇA: ubytovanie s polpenziou vo vybranej izbe, neobmedzené využívanie hotelových bazénov vrátane bazénového komplexu Terme 3000, využitie bazénov od 11 hodiny v deň príchodu a celodenné využitie bazénov v deň odchodu, sauny - Fínska, Turecká, bio, infračervená, laconium a caldanium, župan, uteráky, internet na izbe, bezplatné parkovanie.

BONUS RODINNEJ DOVOLENKY: Počas zimných prádznin (17. február - 5. marec), jarných prázdnin, jesenných prázdnin a Vianočných sviatkov, bezplatné ubytovanie pre jedno dieťa do 12 rokov a jedno dieťa do 6 rokov.

CENY SÚ STANOVENÉ SEZÓNNE (VIĎ HORE)
Sezóna A:  8.1. - 3.2., 26.11. - 22.12.;
Sezóna B:  1.1. - 8.1., 3.2. - 26.4., 2.5. - 7.7., 20.8. - 13.10., 19.11. - 26.11.;
Sezóna C:  26.4. - 2.5., 7.7. - 20.8., 13.10. - 19.11., 22.12. - 31.12.

Popis ubytovania a poskytovaných služieb

Hotel Livada Prestige sa nachádza v malom slovinskom meste Moravske Toplice, na pláňach Prekmurje, kde môžete stále nájsť pokoj, ktorý je dávno preč z miest. Pláne Prekmurje ponúkajú relaxáciu pre milovníkov golfu a wellness. Hotel Livada Prestige je stredne veľký hotel so 122 izbami a nachádza sa v tesnej blízkosti golfového ihriska Livada. Hostia môžu využiť veľkého wellness centra a hotelové thajské masáže. Hotel Livada Prestige je jediný hotel v Európe, ktorý ponúka termálne vodné kúpele v súkromí svojej izby - skvelý spôsob pre hostí konferencií na relaxáciu po dlhom dni spojených s obchodnými aktivitami.

Termálna voda vo svojej hotelovej izbe
Hotel Livada Prestige sa vyznačuje s jeho izbami s vaňou, kde sa môžete vykúpať v termálnej vode. Hotel má 122 izieb rôznych veľkostí. Väčšina izieb má masážne vane s čiernou termálnou minerálnou vodou, zatiaľ čo niektoré izby majú masážnu sprchu. Niektoré izby majú oddelenú spálňu a obývaciu izbu. Pre obchodné rokovania je tu Livada Suite, ktorá ponúka oddelenú spálňu a izbu s moderným vybavením, ktoré možno použiť pre malé obchodné stretnutia a rokovania. Všetky izby majú klimatizáciu, balkón, LCD TV, bezdrôtové pripojenie na internet, telefón, trezor a minibar.

Popis izieb

Dvojlôžková izba Economy
Elegantne vybavená 25 až 29 m² izba s manželskou posteľou (šírka 150 cm). Miestnosť je naviac vybavená stolom, pohovkou a ponúka balkón s výhľadom do parku a kúpeľňou so sprchovacím kútom. Určená pre max. 2 osoby.

Vybavenie izby: klimatizácia, bidet, káblová TV, výhľad do záhrady, sušič vlasov, vysokorýchlostný internet, pohľad do parku, trezor, posedenie, telefón, WC


Dvojlôžková izba Standard
Elegantne vybavená 33 m² izba s manželskou posteľou (šírka 180 cm) alebo dvomi samostatnými lôžkami (šírka 90 cm). Miestnosť je naviac vybavená stolom, pohovkou a ponúka balkón s výhľadom do parku a kúpeľňu s vaňou. Určená pre max. 3 osoby.

Vybavenie izby: klimatizácia, bidet, káblová TV, výhľad na golfové ihrisko, sušič vlasov, vysokorýchlostný internet, výstupné adaptéry, pohľad do parku, trezor, posedenie, telefón, WC


Apartmán
Elegantne vybavená 39-50 m² izba s manželskou posteľou (šírka 180 cm). Miestnosť je naviac vybavený stolom, pohovkou a ponúka balkón s výhľadom do parku a kúpeľňu s vaňou.

Vybavenie apartmánu: klimatizácia, bidet, káblová TV, sušič vlasov, vysokorýchlostný internet, výhľad na jazero, veľký apartmán, výstupné adaptéry, pohľad na park, trezor, posedenie, telefón, WC


Prezidentský apartmán
Elegantne zariadený 66 m² apartmán s manželskou posteľou (šírka 180 cm). Miestnosť je naviac vybavená jedálenským stolom, písacím stolom, pohovkou a ponúka dva balkóny s výhľadom do parku a kúpeľňu s vaňou.

Vybavenie apartmánu: klimatizácia, budík, balkón, bidet, káblová TV, prepojené izby, výhľad na golfové ihrisko, sušič na vlasy, vysokorýchlostný internet, modem na izbe, osobná chladnička, výhľad na bazény, trezor, posedenie, detektory dymu, telefón, terasa, TV, WC

Gastronomické služby

Špičkový tím v kontakte s miestnym kulinárskym dedičstvom
Na špici línie gastronomických služieb v hoteli Livada Prestige má zodpovednosť tím špecializovaných kuchynských pracovníkov, ktorí pracujú na miestnych pochúťok z Prekmurje a špeciality medzinárodnej kuchyne. Pokrmy môžu byť prispôsobené tak, aby vyhovovali jedincom so špeciálnymi požiadavkami na výživu (alergie, celiakia, atď.). Hoteloví hostia si môžu vybrať z hotového menu reštaurácie alebo z jedálneho lístka v reštaurácii Prestige. V hoteli sú tiež tri bary: The Aperitiv Bar, Panorama Bar a Wellness Bar, ktoré okrem celého radu nealkoholických nápojov a teplých nápojov, ponúkajú kvalitné, založené vína pochádzajúce zo Slovinska a zahraničia.

Wellness

Luxus čiernej termálnej minerálnej vody
Hotel Livada Prestige ponúka dve wellness centrá. Okrem hotelového centra thajských masáží, ponúka Thermalium a veľké wellness centrum v Terme 3000. Thermalium sa špecializuje na programy určené s čiernou termálnou minerálnou vodou a rôzne druhy masáží s miestnym nádychom.

Bazény

Súkromie na jednej strane, adrenalínový vodný park na druhej strane
Hotel Livada Prestige má vlastný krytý bazén a niekoľko vonkajších bazénov. Bazény sú určené rôzne pre relaxáciu, rekreáciu a pre deti, zatiaľ čo bazén naplnený čiernou termálnou minerálnou vodou bude poskytovať viac jedinečných zážitkov. Vedľa bazénov sú k dispozícii sauny a fitnes štúdio. Navyše, hoteloví hostia majú voľný vstup do do zábavného bazénového komplexu Terme 3000 s 11 bazénmi a ponúka jeden z najviac adrenalínových zážitkov široko ďaleko.

Golf

Golf na pláňach Prekmurje je len čo by kameňom dohodil z Vášho hotela
Hneď vedľa hotela Livada Prestige sa nachádza 18-jamkové golfové ihrisko Livada s celkovou rozlohou viac ako 50 ha. Jamka číslo 9 má najdlhšiu "fairway" v Slovinsku, merajúcu takmer 600 m. Hostia ubytovaní v Terme 3000 môžu využiť zľavy až 30% u Livada golfového ihriska Moravske Toplice.

Vodný park Terme 3000

Vnútorná čast aquaparku bude zrekonštruovaná v júli 2017
Po rekonštrukcii bude termál park pripojený k hotelového komplexu. To ponúkne väčší priestor pre odpočinok. Prízemie bude zamerané na rodiny, zatiaľ čo na prvom poschodí bude určené pre pokoj a príjemnú atmosféru.

Vnútorný termál park bude uzatvorený z dôvodu rekonštrukcie od 4. 5. - 4. 7. 2017

Zábava pre celú rodinu
Terme 3000 zážitkový bazénový komplex ponúka dostatok priestoru pre batoľatá, teenagerov, rodičov a starých rodičov. Kým deti sa môžu tešiť na zábavný program hostiteľom Viki bocian, rodičia a starí rodičia majú čas na relaxáciu. Okrem bazénov, rezort ponúka širokú škálu gastronomických služieb, športových aktivít a wellness služieb. Rok čo rok, sa Aquapark Terme 3000 radí medzi najlepšie veľké termálne strediska v Slovinsku, ako voľba návštevníkov.

Čierna termálna minerálna voda
Keď prídete na dovolenku do Aquaparku v Slovinsku, Terme 3000 Moravske Toplice sú najlepšie. Nejde len o vonkajší, ale rovnako aj krytý aquapark. Skladá sa z komplexu zážitkových bazénov, ako aj z vnútorných a vonkajších bazénov jednotlivých hotelov. Hostia a návštevníci sa môžu tešiť na celkovo 30 vonkajších a vnútorných bazénov s čiernou termálnou minerálnou vodou a čistou vodou. Čierna termálna minerálna voda v Terme 3000, Moravske Toplice má blahodarný vplyv na pokožku. Navyše výskum ukazuje, že je účinná na zmiernenie reumatizmu a iných zdravotných problémov.

Široká škála vodných dobrodružstiev
Aqualoop - prvý tobogan na svete s 360 stupňovou slučkou. Najvyšším bodom celého zábavného bazénového komplexu Terme 3000 je 22 m vysoká veža s niekoľkými toboganmi, medzi ktorými sú aj 170 m a 140 m vodné kĺzačky s vizuálnymi a zvukovými efektmi. Čerešničkou na torte je Aqualoop, jeden z najpozoruhodnejších toboganov v krajine a prvý na svete vybavený 360 stupňovou slučkou. Priemerný šmyk trvá asi 7 sekúnd, počas ktorých môžete dosiahnuť rýchlosť až 80 km za hodinu. Aqualoop je štvrtým najrýchlejším toboganom v Európe. Pre najstatočnejších návštevníkov, ktorí hľadajú ešte väčšiu výzvu, je k dispozícii Kamikaze tobogan.

Bazénový komplex ponúka aj radu vodných dobrodružstiev: rýchlo tečúce rieky s perejami, nafukovacie vodné lehátka, gejzíry, vodopády, vodné a vzduchové masáže, plávanie proti prúdu, bazénové dráhy, vodné prúdy, vírivky a ďalšie. K dispozícii je tiež špeciálny bazén, kde je povolené potápanie z výšky 1 m alebo 3 m.

Otváracia doba 
denne od 9.00 h do 21.00 hod.

Čo máte v cene ubytovania?

 • raňajky formou bufetu
 • neobmedzené využívanie hotelových bazénov
 • neobmedzené využitie bazénového komplexu Terme 3000
 • využitie hotelových bazénov po celý deň v deň odchodu
 • neobmedzené využitie kúpeľov s čiernou termálnou vodou na izbe
 • využitie osušky pri hotelových bazénoch
 • použitie županu
 • vstup do sauny a fitnes
 • rannú gymnastiku a vodný aerobik
 • zľavu až do výšky 30% na green fee na 18 jamkovom golfovom ihrisku Livada

Čo nemáte v cene ubytovania?

 • strava formou polpenzie (večera) alebo celej penzie (obed a večera)
 • liečebné procedúry alebo balíky
 • cestovné a úrazové poistenie - možnosť doplatenia (od 3,60 €)
 • pobytovú taxu (1,27 € za dospelú osobu za deň a 0,64 € za dieťa od 7 do 17 rokov denne)
 • jednorazový rezervačný poplatok 1,00 € na osobu počas celého pobytu

Užitočné informácie

 • registrácia (check-in) od 14:00 do 18:00 hod.
 • odhlásenie (check-out) od 7:00 do 11:00 hod.
 • storno podmienky a podmienky platby vopred sa líšia podľa typu izby
 • jedno dieťa od 0 do 6 rokov na prístelke bez poplatku
 • jedno dieťa od 6 do 12 rokov na prístelke: 50 % z ceny izby za noc a osobu
 • jedno staršie dieťa alebo dospelý na prístelke: 100 % z ceny izby za noc a osobu
 • maximálny počet prísteliek v izbe: 1
 • pre detské postieľky v izbe nie je žiadna kapacita
 • akékoľvek prístelky alebo detské postieľky sú na vyžiadanie a musia byť potvrdené hotelom
 • poplatky za doplnkové služby nie sú automaticky započítané do celkovej ceny a je potrebné zaplatiť ich zvlášť priamo v hoteli
 • domáce zvieratá sú zakázané
 • toto ubytovacie zariadenie prijíma platobné karty

Poznámka

Všetky uvedené ceny sú orientačné a presnú celkovú cenu za pobyt Vám vypočítame podľa údajov zadaných v predbežnej rezervácii. Pri objednaní pobytu (či už osobne, telefonicky alebo online) je potrebné zaplatiť zálohu za pobyt v celkovej výške hodnoty pobytu.

Predbežná rezervácia

TERME 3000 - MORAVSKE TOPLICE
Terme 3000 - Moravske Toplice je dobre známe pre jeho veľký vodný park a čiernu termálnu minerálnu vodu, čím sa rozumie mať blahodarné účinky na zdravie. Je to zároveň jedno z najväčších zdravotných stredisk v Slovinsku a s jedným z najväčších vodných parkov v tejto časti Európy.