Paríž pre rodičov a deti + DISNEYLAND


Predstavenie

Názov:Paríž pre rodičov a deti + DISNEYLANDTyp zájazdu:Poznávací
Krajina:FrancúzskoSpôsob dopravy:Letecky

Dostupné termíny

Číslo Termín Doprava Cena / 1 os.
25937 25. 9. - 29. 9. 2018 (5 dní) Letecky 539,00 € Rezervovať

Rozprávkové dobrodružstvo pre malých aj veľkých? Máme! A navyše pridáme malého cestovateľa Vašíka, ktorý vás prevedie svetom detskej fantázie aj najslávnejšími pamiatkami Paríža. Nevynecháte preslávenú Eiffelovu vežu, prejdete sa po bulvári Champs Elysées a prežijete deň v najväčšom zábavnom centre Európy - Disneylandu. Vráťte sa na chvíľu do detských rokov a prežite Paríž!

Letecky z Bratislavy
Presné časy letov budú zverejnené v pokynoch alebo sa môžete informovať priamo v CK.


Program zájazdu

1. DEŇ | Utorok 25. septembra
Na začiatok vás zoznámime s ilustrovaným Vašíkom a odovzdáme vám tajný cestovateľský denník, s ktorým budeme pracovať a baviť sa po celú dobu zájazdu.

Odlet z Bratislavy, po prílete do Paríža transfer autobusom do hotela, ubytovanie. V závislosti na čase príletu bude nasledovať program so sprievodcom.

2. DEŇ | Streda 26. septembra
Druhý deň bude patriť histórii, slávnym menám, tajomným príbehom a nádherným výhľadom na mesto. A tiež si povieme, prečo majú v Paríži sochu Slobody ...

Ráno po raňajkách sa presunieme k jednému z najznámejších symbolov Paríža, k Eiffelovej veži. Záujemcovia si môžu zakúpiť vstupenku do tretieho poschodia a kochať sa tak výhľadom na celú Paríž.

Potom sa spoločne presunieme k ďalšej z dominante Paríža, a jednej z najslávnejších pamiatok Napoleona Bonaparte, k Víťaznému oblúku. Spoločne sa prejdeme po bulvári Champs Elysées a dôjdeme až k Tuilerijským záhradám, kde sa nachádza ďalšia z čarovných parížskych kolotočov.

Večer si potom vychutnáme plavbu loďou po Seine. Z hladiny rieky si pozrieme najkrajšie parížskej pamiatky na oboch brehoch a odfotiť si budeme môcť tiež parížsku sochu Slobody.

3. DEŇ | Štvrtok 27. septembra
Tretí deň zájazdu nás čaká neuveriteľná show, kopa adrenalínu a veľa smiechu. Farebný svet rozprávkových postáv ožije a pohltí nás na celý deň.

Ráno sa prímestským vlakom vydáme do neďalekého raja nielen pre deti, ale aj dospelých, do Disneylandu. O skvelú zábavu sa počas dňa postará nepreberné množstvo atrakcií od adrenalínových horských dráh, cez indiánsku dedinku až po laserovej strelnice. Odfotiť sa budeme môcť s obľúbenými rozprávkovými postavičkami na čele so slávnym Mickey Mousom a jeho kamarátov. Park je rozdelený do štyroch tematických krajín, a tak si naozaj každý príde na svoje.

V štúdiách Walta Disneyho potom zblízka spoznáme, ako sa vytvárajú hrané a animované filmy alebo televízne programy. V rámci vstupenky je možné navštíviť tiež všetky predstavenia, v oboch zábavných parkoch.

4. DEŇ | Piatok 28. septembra
Štvrtý deň sa stretneme so slávnymi osobnosťami a točiť sa s nami bude celý svet!

Po raňajkách sa spoločne presunieme ku katedrále Notre Dame. Dielo známej z kníh Victora Huga si pozrieme zvonku aj zvnútra a nevynecháme ani tajomné chrliče. Záujemcovia môžu vystúpiť na ochodze a užiť si ďalší z výhľadov na Paríž z výšky.

Popoludní spoločne navštívime Musée Grévin (Múzeum voskových figurín), kde sa osobne stretneme napríklad s policajtom zo Saint-Tropez alebo Barackom Obamom. Zložitými uličkami, ktoré lemujú miestni umelci, sa dostaneme až k malému námestí pod bielou bazilikou Sacré-Coeur, kde sa nachádza jeden z najkrajších parížskych kolotočov, tzv. Carousel. Odtiaľ vyjdeme lanovkou k bazilike na vrchol slávneho pahorku.

Záujemcovia si môžu vo večerných hodinách dopriať pohľad na osvetlenú Paríž z najvyššie položenej vyhliadkovej plošiny v meste, z mrakodrapu Tour Montparnasse.

(5. DEŇ) Sobota 7. júla
Paríž a exotické zvieratá? V ZOO si ich prezrieme a na slávnom kolotoči spoznáme tá, ktorá už inde na svete nestretnete ... A pretože každé dobrodružstvo má svoj začiatok aj koniec, Vašík sa s nami dnes rozlúči. Domov si však odveziete okrem cestovateľského denníka aj tajuplný poklad ...

Ráno spoločne vyrazíme k parku Jardin des Plantes. Miestny ZOO je druhou najstaršou zoologickou záhradou na svete. Uvidíme v nej vzácneho koňa Przewalského, orangutany, všelijaké obojživelníky, sovy a mnoho ďalších. Aj tu majú kolotoč, tento je ale výnimočný. Zvieratá, ktoré sú na ňom inštalovaná, už v prírode bežne neuvidíte.

V závislosti na čase odletu bude nasledovať transfer na letisko a odlet späť do Bratislavy.


Dôležité informácie

Program môže byť prispôsobený aktuálnym okolnostiam na mieste. Presné časy odletu a príletu budú upresnené v pokynoch pred zájazdom, o plánovaných časoch sa môžete informovať v CK. Tieto časy sú určené aktuálnym letovým poriadkom a môžu podliehať zmenám. Ubytovanie je vždy možné po 14. hodine, do tejto doby je možné si na hoteli uschovať batožinu.

V prípade individuálneho záujmu môžete absolvovať len vybranú časť programu a zísť sa neskôr na určenom mieste zraze alebo sa vrátiť na hotel samostatne.

Sprievodca nesprevádza klientov vo vnútri pamiatok, pokiaľ nie je v programe uvedené inak.

Odporúčame rezerváciu čo najskôr. Cena zájazdu je závislá na aktuálnych cenách leteniek a tie sa môžu meniť.

Vstupné na mieste

 • Musée Grévin: dieťa do 5 rokov zdarma, mládež (5 - 15 rokov) 17,50 EUR, dospelý 22,50 EUR
 • Jardin des Plantes: dieťa do 3 rokov zdarma, mládež (3 - 25 rokov) 9 EUR, dospelý 13 EUR
 • Eiffelova veža, 3. poschodie: dieťa (4 - 11 rokov) 8 EUR, mládež (12 - 24 rokov) 12,50 EUR, dospelý 25 EUR

Deti a mládež sa preukazujú dokladom, u študentov je nutná ISIC karta s platnou validačnou známkou.

Pasové a vízové povinnosti, zdravotné podmienky.


Čo už máte v cene?

 • letenka Bratislava - Paríž - Bratislava so všetkými poplatkami
 • kabínové batožina podľa podmienok pre prepravu batožiny viď nižšie
 • transfer letisko - hotel - letisko
 • doprava do / z Disneylandu
 • 4x ubytovanie v Paríži vo 2 * alebo 3 * hoteli
 • 4x raňajky
 • sprievodca po celú dobu (od odletu do návratu, mimo voľný program v meste)
 • tlačený sprievodca mestom zadarmo od Radynacestu.cz
 • poistenie záruky pre prípad úpadku CK

Čo cena nezahŕňa?

 • odbavovanú batožinu za príplatok (viď nižšie)
 • MHD v Paríži (16 EUR) + doprava do/z Disneylandu (6 EUR)
 • plavba loďou po Seine (14 EUR)
 • vstupné na mieste (pokiaľ nemáte zakúpený u CK)
 • jednodňové vstupné do oboch parkov Disneylandu
 • cestovné poistenie liečebných nákladov
 • príplatok za jednolôžkovú izbu: 139 €

Kde budete ubytovaní?

 • Comfort Hotel Davout Nation v Paríži, v blízkosti metra (časový dojazd do centra Paríža cca 30 minút)
 • ubytovanie je v menších izbách s vlastným soc. zariadením

Ako je to s jedlom?

 • v hoteli sú podávané kontinentálne raňajky (bageta, croissant, maslo, džem, čaj, káva)
 • počas dňa bude možné zakúpiť jedlo na miestach s možnosťou občerstvenia
 • blízko hotela je možnosť individuálneho stravovania v miestnych reštauráciách

Podmienky na prepravu batožiny

ryanair novyBatožina v cene zájazdu - cestujúci má v cene letenky 2 príručnú batožinu, tá podliehajú podmienkam leteckej spoločnosti:

 • kabínová batožina o max. rozmeroch 55 (d) x 40 (v) x 20 (h) cm, hmotnosť do 10 kg (túto batožina nebudete mať so sebou na palube, ale bude pred nástupom do lietadla personálom zdarma uložená do batožinového priestoru)
 • malá batožina o max. rozmeroch 35 (d) x 20 (v) x 20 (h) cm (túto batožinu budete mať so sebou na palube)
 • na obe príručné batožiny sa vzťahujú podmienky prepravy príručnej batožiny (obmedzenia tekutín, zákaz ostrých predmetov a pod.)
 • Čo nesmie obsahovať kabínov8 batožina

Batožina za príplatok 95 € - odbavované batožinu s max. hmotnosťou do 20 Kg

NÁŠ TIP: Pre vaše pohodlie si môžete objednať odbavovanú batožinu. Ale aj iba s príručná batožina možno cestovať "naľahko".

Tieto ceny batožiny sú garantované pri objednaní do 30tich dní pred uskutočnením zájazdu, ak sa rozhodnete objednať batožinu neskôr, cena sa bude odvíjať od aktuálnych cien leteckých spoločností (pre viac informácií kontaktujte CK).


Vstupné

Tieto vstupenky do vybraných pamiatok a prípadné fakultatívne výlety si môžete pred zájazdom u nás priobjednať. S možnosťou prehliadky je počítané v programe zájazdu. Klienti, ktorí sa prehliadky nezúčastnia, môžu tento čas využiť napr. Vlastným voľným programom:

 • Disneyland Park + Walt Disney Studios: dospelý 98 €, dieťa 92 €

Cestovné poistenie

 • Cestovné poistenie PLUS ..... 12,80 € (2,56 € / osoba / deň)

Teraz zaplaťte len 269 € a doplatok do 25. 8.

Rezervácia

Údaje objednávateľa a termín

Osoba č. 1