Paríž pre rodičov a deti + DISNEYLAND


Predstavenie

Názov:Paríž pre rodičov a deti + DISNEYLANDTyp zájazdu:Poznávací
Krajina:FrancúzskoSpôsob dopravy:Letecky

Dostupné termíny

Číslo Termín Doprava Cena / 1 os.
25628 3. 7. - 7. 7. 2018 (5 dní) Letecky 596,00 € Rezervovať

Rozprávkové dobrodružstvo pre malých aj veľkých? Máme! A navyše pridáme malého cestovateľa Vašíka, ktorý vás prevedie svetom detskej fantázie aj najslávnejšími pamiatkami Paríža. Nevynecháte preslávenú Eiffelovu vežu, prejdete sa po bulvári Champs Elysées a prežijete deň v najväčšom zábavnom centre Európy - Disneylandu. Vráťte sa na chvíľu do detských rokov a prežite Paríž!

Letecky z Bratislavy

Presné časy letov budú zverejnené v pokynoch alebo sa môžete informovať priamo v CK.


Program zájazdu

(1. DEŇ) Utorok 3. júla
Na začiatok vás zoznámime s Vašík a odovzdáme vám tajný cestovateľský denník, s ktorým budeme pracovať a baviť sa po celú dobu zájazdu.

Odlet z Bratislavy, po prílete do Paríža transfer autobusom do hotela, ubytovanie. V závislosti na čase príletu bude nasledovať program so sprievodcom.

(2. DEŇ) Streda 4. júla
Druhý deň bude patriť histórii, slávnym menám, tajomným príbehom a nádherným výhľadom na mesto. A tiež si povieme, prečo majú v Paríži sochu Slobody ...

Ráno po raňajkách sa presunieme k jednému z najznámejších symbolov Paríža, k Eiffelovej veži. Záujemcovia si môžu zakúpiť vstupenku do tretieho poschodia a kochať sa tak výhľadom na celú Paríž.

Potom sa spoločne presunieme k ďalšej z dominante Paríža, a jednej z najslávnejších pamiatok Napoleona Bonaparte, k Víťaznému oblúku. Spoločne sa prejdeme po bulvári Champs Elysées a dôjdeme až k Tuilerijským záhradám, kde sa nachádza ďalšia z čarovných parížskych kolotočov.

Večer si potom vychutnáme plavbu loďou po Seine. Z hladiny rieky si pozrieme najkrajšie parížskej pamiatky na oboch brehoch a odfotiť si budeme môcť tiež parížsku sochu Slobody.

(3. DEŇ) Štvrtok 5. júla
Tretí deň zájazdu nás čaká neuveriteľná show, kopa adrenalínu a veľa smiechu. Farebný svet rozprávkových postáv ožije a pohltí nás na celý deň.

Ráno sa prímestským vlakom vydáme do neďalekého raja nielen pre deti, ale aj dospelých, do Disneylandu. O skvelú zábavu sa počas dňa postará nepreberné množstvo atrakcií od adrenalínových horských dráh, cez indiánsku dedinku až po laserovej strelnice. Odfotiť sa budeme môcť s obľúbenými rozprávkovými postavičkami na čele so slávnym Mickey Mousom a jeho kamarátov. Park je rozdelený do štyroch tematických krajín, a tak si naozaj každý príde na svoje.

V štúdiách Walta Disneyho potom zblízka spoznáme, ako sa vytvárajú hrané a animované filmy alebo televízne programy. V rámci vstupenky je možné navštíviť tiež všetky predstavenia, v oboch zábavných parkoch.

(4. DEŇ) Piatok 6. júla
Po raňajkách sa spoločne presunieme ku katedrále Notre Dame. Dielo známej z kníh Victora Huga si pozrieme zvonku aj zvnútra a nevynecháme ani tajomné chrliče. Záujemcovia môžu vystúpiť na ochodze a užiť si ďalší z výhľadov na Paríž z výšky.

Popoludní spoločne navštívime Musée Grévin (Múzeum voskových figurín), kde sa osobne stretneme napríklad s policajtom zo Saint-Tropez alebo Barackom Obamom. Zložitými uličkami, ktoré lemujú miestni umelci, sa dostaneme až k malému námestí pod bielou bazilikou Sacré-Coeur, kde sa nachádza jeden z najkrajších parížskych kolotočov, tzv. Carousel. Odtiaľ vyjdeme lanovkou k bazilike na vrchol slávneho pahorku.

Záujemcovia si môžu vo večerných hodinách dopriať pohľad na osvetlenú Paríž z najvyššie položenej vyhliadkovej plošiny v meste, z mrakodrapu Tour Montparnasse.

(5. DEŇ) Sobota 7. júla
Paríž a exotické zvieratá? V ZOO si ich prezrieme a na slávnom kolotoči spoznáme tá, ktorá už inde na svete nestretnete ... A pretože každé dobrodružstvo má svoj začiatok aj koniec, Vašík sa s nami dnes rozlúči. Domov si však odveziete okrem cestovateľského denníka aj tajuplný poklad ...

Ráno spoločne vyrazíme k parku Jardin des Plantes. Miestny ZOO je druhou najstaršou zoologickou záhradou na svete. Uvidíme v nej vzácneho koňa Przewalského, orangutany, všelijaké obojživelníky, sovy a mnoho ďalších. Aj tu majú kolotoč, tento je ale výnimočný. Zvieratá, ktoré sú na ňom inštalovaná, už v prírode bežne neuvidíte.

V závislosti na čase odletu bude nasledovať transfer na letisko a odlet späť do Bratislavy.


Dôležité informácie

Program môže byť prispôsobený aktuálnym okolnostiam na mieste. Presné časy odletu a príletu budú upresnené v pokynoch pred zájazdom, o plánovaných časoch sa môžete informovať v CK. Tieto časy sú určené aktuálnym letovým poriadkom a môžu podliehať zmenám. Ubytovanie je vždy možné po 14. hodine, do tejto doby je možné si na hoteli uschovať batožinu.

V prípade individuálneho záujmu môžete absolvovať len vybranú časť programu a zísť sa neskôr na určenom mieste zraze alebo sa vrátiť na hotel samostatne.

Sprievodca nesprevádza klientov vo vnútri pamiatok, pokiaľ nie je v programe uvedené inak.

Odporúčame rezerváciu čo najskôr. Cena zájazdu je závislá na aktuálnych cenách leteniek a tie sa môžu meniť.

Vstupné na mieste

 • Musée Grévin: dieťa do 5 rokov zdarma, mládež (5 - 15 rokov) 17,50 EUR, dospelý 22,50 EUR
 • Jardin des Plantes: dieťa do 3 rokov zdarma, mládež (3 - 25 rokov) 9 EUR, dospelý 13 EUR
 • Eiffelova veža, 3. poschodie: dieťa (4 - 11 rokov) 8 EUR, mládež (12 - 24 rokov) 12,50 EUR, dospelý 25 EUR

Deti a mládež sa preukazujú dokladom, u študentov je nutná ISIC karta s platnou validačnou známkou.

Pasové a vízové povinnosti, zdravotné podmienky.


Čo už máte v cene?

 • letenka Bratislava - Paríž - Bratislava so všetkými poplatkami
 • kabínové batožina podľa podmienok pre prepravu batožiny viď nižšie
 • transfer letisko - hotel - letisko
 • doprava do / z Disneylandu
 • 4x ubytovanie v Paríži vo 2 * alebo 3 * hoteli
 • 4x raňajky
 • sprievodca po celú dobu (od odletu do návratu, mimo voľný program v meste)
 • tlačený sprievodca mestom zadarmo od Radynacestu.cz
 • poistenie záruky pre prípad úpadku CK

Čo cena nezahŕňa?

 • odbavovanú batožinu za príplatok (viď nižšie)
 • MHD v Paríži (16 EUR) + doprava do/z Disneylandu (6 EUR)
 • plavba loďou po Seine (14 EUR)
 • vstupné na mieste (pokiaľ nemáte zakúpený u CK)
 • jednodňové vstupné do oboch parkov Disneylandu
 • cestovné poistenie liečebných nákladov
 • príplatok za jednolôžkovú izbu: 139 €

Kde budete ubytovaní?

 • hotel v Paríži, v blízkosti metra (časový dojazd do centra Paríža cca 30 minút)
 • ubytovanie je v menších izbách s vlastným soc. zariadením

Ako je to s jedlom?

 • v hoteli sú podávané kontinentálne raňajky (bageta, croissant, maslo, džem, čaj, káva)
 • počas dňa bude možné zakúpiť jedlo na miestach s možnosťou občerstvenia
 • blízko hotela je možnosť individuálneho stravovania v miestnych reštauráciách

Podmienky na prepravu batožiny

ryanair novy

 

 • Batožina v cene zájazdu - PO NOVOM môže mať každý cestujúci na palube 2 príručné batožiny: kabínová batožina s max. 55 (d) x 40 (v) x 20 (h) cm, hmotnosť do 10 kg (táto batožina je určené na prepravu na palube lietadla) + malú batožinu s max. 35 (d) x 20 (v) x 20 (h) cm
 • Batožina za príplatok 95 € - odbavovaná batožina s max. hmotnosťou do 20 kg
 • NÁŠ TIP: Pre vaše pohodlie si môžete objednať odbavovanú batožinu. Ale aj len s príručnou batožinou možno cestovať "naľahko". Pozor však na rozmerové limity.
 • Tieto ceny sú garantované pri objednaní do 30-tich dní pred termínom zájazdu. Potom sú nastavené podľa aktuálnych cien leteckých spoločností, o konkrétne informácie kontaktujte CK.
 • Čo nesmie obsahovať kabínové batožina

Vstupné

Tieto vstupenky do vybraných pamiatok a prípadné fakultatívne výlety si môžete pred zájazdom u nás priobjednať. S možnosťou prehliadky je počítané v programe zájazdu. Klienti, ktorí sa prehliadky nezúčastnia, môžu tento čas využiť napr. Vlastným voľným programom:

 • Disneyland Park + Walt Disney Studios: dospelý 98 €, dieťa 92 €

Cestovné poistenie

 • Komplexné cestovné poistenie PLUS + STORNO (7,90 € / osoba / deň)

Môžete zaplatiť teraz len 298 € a doplatok do 3. 6.

Rezervácia

Údaje objednávateľa a termín

Osoba č. 1