Predstavenie

Názov:FIBO 2018Typ zájazdu:Veľtrhy a výstavy
Krajina:NemeckoSpôsob dopravy:Autobusom

Dostupné termíny

Číslo Termín Doprava Cena / 1 os.
18110 11. 4. - 14. 4. 2018 (4 dni) Autobusom 329,00 € Rezervovať

Informácia o veľtrhu

FIBO Logo new

FIBO je popredný medzinárodný veľtrh pre fitnes, wellness a zdravie. Koná sa od svojho vzniku v roku 1985 každoročne v apríli a od roku 2013 v Kolíne. Vďaka výstavnej ploche 160.000 m², prilákal FIBO viac ako 940 vystavovateľov a viac ako 153.000 návštevníkov, vrátane 83.000 odborných návštevníkov z celého sveta. FIBO predstavuje nielen najnovšie trendy a novinky v odvetviach fitnes a zdravotníctva, ale pozýva návštevníkov aj k tomu, aby sa zapojili do atmosféry veľtrhu cez rozsiahly a interaktívny program. 


Čo je FIBO EXPERT?


Obchodná platforma FIBO EXPERT je z veľkej časti založená na špecifických požiadavkách všetkých vystavovateľov z oblastí ako sú: Tréningové zariadenia, Zdravotníctvo, Wellness a krása, Športová výživa, Interiér, Poradenstvo a služby, Funkčné tréningy a Cross fit, Obchodovanie, EMS, Športové odevy a mobilné zariadenia. Tu sa môžete nerušene zúčastňovať na rôznych schôdzkach, prehlbovať kontakty a koordinovať obchodné stratégie pre súčasné trendy na trhu. FIBO EXPERT skombinuje Vašu návštevu na veľtrhu s rôznymi školiacimi a konferenčnými službami.

VÝSTAVNÉ ODVETVIA

Hala 5.2
Mobile Devices, Performance Apparel, Sports Nutrition, EMS

Hala 6
Training Equipment

Hala 7
MED, Training Equipment

Hala 8
Consulting, Services, Corporate Fitness, Interior, Wellness & Beauty, MED
 
Hala 9
Functional Training, Trading, Training Equipment


Čo je FIBO PASSION?


Na výstavnej ploche, kde sa nachádza FIBO PASSION (vášeň) sa krúti všetko okolo témy životného štýlu v spojení s fitnes:
podujatia, udalosti, nakupovanie, spolupráca, zapájanie sa: Príbehy a zážitky v spojení so športom a fitnes

Hala 4.1: World of Group Fitness
V tejto hale sa schádzajú záujemcovia o Fitnes a životný štýl, aby sa dozvedeli o najnovších trendoch a priamo komunikovali a spolupracovali s vystavovateľmi, ktorými sú okrem iného firmy a spoločnosti, ponúkajúce: ZUMBU, Jumping Fitness a Piloxing
Na troch pódiách, postavených k téme Group Fitness Equipment (skupinové cvičenie s náčiním), Group Fitness klassisch (klasické skupinové cvičenie) a Body und Mind (telo a myseľ) , budú vystavovatelia predstavovať svoje najnovšie programy a návštevníci sa môžu k nim pripojiť. Mimochodom v roku 2017 bude predstavená na FIBO novinka: bazén, s najnovšími programami vo vode, ktoré si môžete vyskúšať. Takže nezabudnúť si pribaliť aj športové oblečenie.

Hala 4.2: Shopping Mall
Tu nájdete skoro všetko čo sa dá nakúpiť na tému Fitnes: v skvelom nákupnom pavilóne na predvádzacom móle sa vystavovatelia ukážu s fantastickou šou a profesionálnymi modelmi, ktoré sú z kolekcie zdravej výživy, odevov, malých prístrojov, kozmetiky a toaletných potrieb, športového cestovania a mnoho ďalšieho.
Okrem iných tu nájdete aj značky ako PUMA, NIKE, Adidas, Venice Beach, Lorna Jane, Freddy, Fitbit a bude ich oveľa viac.
Spoločenstvo fitnes nadšencov Fitness & Lifestyle Community, sem prichádza nielen, aby sa informovali o trendoch, ale aby si hneď aj niečo odniesli so sebou.

Hala 5.1: Conventionhalle
V hale 5.1 sa budú konať dodržiavané konvencie. Vo štvrtok a piatok tu usporiadajú vystavovatelia svoje vlastné zvyklosti a ďalej budú školiť lektorov a inštruktorov vo svojom tréningovom programe. V sobotu a nedeľu sa bude po prvý krát konať FIBO EUROPEAN CONVENTION organizované samotným veľtrhom Fibo. Svetovo uznávaní prednášajúci v odbore skupinový fitness, HipHop a Aquafitnesstraining tu budú ďalej vzdelávať trénerov z celej Európy. Samozrejme, vždy s veľkým humorom,  dobrou náladou, hlasnou hudbou a radosťou zo športu!

VÝSTAVNÉ ODVETVIA

Hala 4.1
Group Fitness/Cross Fit, Aquafitness

Hala 4.2
Shopping Mall

Hala 5.1
Conventions


Čo je FIBO POWER?


FIBO POWER je najväčším európskym miestom pre kulturistiku, silového športu a bojových umení. Je založený na týchto segmentoch: Bojové umenia, Sebaobrana, Výživa a doplnky, Móda, Posilňovanie.
Balíček FIBO POWER ponúka skvelý rad POWER podujatí, ako napríklad Miss FIBO POWER Beauty, kurzy, prvotriedne pódiové prehliadky a súťaže.

VÝSTAVNÉ ODVETVIA

Hala 10.1
Events, Fashion, Supplements, Martial Arts / Self Defence

Hala 10.2
Events, Fashion, Supplements


Podrobnosti k veľtrhu

Miesto konania
Messegelände Köln, Messeplatz 1, 50679 Köln, Nemecko

Dátum konania
12. 4. - 15. 4. 2017

rozdelené následovne:
12. - 13. 4. - len pre odbornú verejnosť
14. - 15. 4. - odborná aj široká verejnosť

Otváracia doba
denne od 9.00 - 18.00 hod.

Deti
Pre deti do 11 rokov je vstup zdarma. Vyhlásenie zodpovednosti pre deti do 14 rokov (v nemeckom jazyku), ktoré musí byť vopred vyplnené a podpísané, nájdete tu. Toto tlačivo musí byť odovzdané pri vstupe strážnej službe.

Bezpečnostné kontroly - žiadne batohy
V prípade nutnosti platia nové bezpečnostné predpisy: V individuálnych prípadoch môžu byť tašky a batohy vystavovateľov, návštevníkov a novinárov kontrolované pred vstupom do areálu. Kontroly sú tvorené variabilne a závisia na krátkodobej konzultácii s bezpečnostnými orgánmi. Aby sa zabránilo čakacej dobe, žiadame všetkých hostí aby si so sebou nebrali veľké tašky alebo batohy. Pripravte sa na prípadné dlhšie čakacie doby. Odporúčame včasný príchod na výstavisko. Bezpečnostné kontroly začínajú od 7.00 hod.


Podrobnosti k zájazdu

Dátum konania zájazdu
11. 4. - 14. 4. 2018

Miesto odchodu autobusu z Bratislavy
Parkovisko na Trnavskom mýte (Dom odborov - Istropolis)

Dátum a čas odchodu autobusu
11. 4. 2018 o 5.00 hod. (autobus bude pristavený 20 min. pred odchodom)


Program zájazdu

(1. deň) Streda 11. apríla
Odchod autobusom z Bratislavy v skorých ranných hodinách s plánovaným príchodom okolo 19 hodiny na ubytovanie v blízkosti mesta Kolín. Po ceste bude niekoľko plánovaných zastavení na prestávku a občerstvenie. Po ubytovaní voľný program s možnosťou večere či už na hoteli alebo v jeho blízkosti.

(2. deň) Štvrtok 12. apríla
Ráno po raňajkách odchod autobusom z hotela na výstavisko v Kolíne. Od 9 do 18 hodiny voľný program na výstavisku. Po ukončení výstavy bude možnosť navštíviť centrum mesta alebo návrat na ubytovanie s možnosťou večere a voľného programu.

(3. deň) Piatok 13. apríla
Ráno po raňajkách odchod autobusom z hotela na výstavisko v Kolíne. Od 9 do 18 hodiny voľný program na výstavisku. Po ukončení výstavy bude možnosť navštíviť centrum mesto alebo návrat na ubytovanie s možnosťou večere a voľného programu.

(4. deň) Sobota 14. apríla
Po raňajkách odchod z ubytovania s možnosťou návštevy mesta Kolín alebo mesta Bonn a následne odchod cez Nemecko a Rakúsko do Bratislavy s predpokladaným príchodom v neskorých nočných hodinách.


Čo už máte v cene? 

 • autobusová doprava na trase Bratislava - Kolín nad Rýnom - Bratislava
 • 3x hotelové ubytovanie v dvojlôžkových izbách s príslušenstvom
 • 3x raňajky formou bufetu
 • vstupenku na veľtrh (vstup na prvé dva veľtržné dni)
 • sprievodca zájazdu (mimo voľný program na výstavisku)
 • poistenie záruky pre prípad úpadku CK

Čo cena nezahŕňa?

 • cestovné poistenie v cene 12,80 € od Európskej cestovej poisťovne
 • príplatok za 1-lôžkovú izbu vo výške 100 €
 • večera na ubytovaní

Kde budete ubytovaní?

 • hotel neďaleko Kolína na Rýnom
 • ubytovanie je v menších izbách s vlastným sociálnym zariadením, WiFi za poplatok, TV

Ako je to s jedlom?

 • v hoteli sú podávané raňajky formou bufetu
 • behom dňa bude možné zakúpiť jedlo priamo vo výstavnom areáli, či už v stánkoch alebo v reštauráciach
 • večeru je možné objednať formou výberu z jedálneho lístka priamo v hotelovej reštaurácii alebo v reštauráciach v okolí hotela

Dôležité informácie

Pri objednaní zájazdu (či už osobne, telefonicky alebo online) je potrebné zaplatiť zálohu za zájazd vo výške 119,50 € / osoba. Doplatok za zájazd je potrebné uhradiť najneskôr desať dní pred uskutočnením zájazduPlatbu platobnou kartou za zájazd je možné uskutočniť len osobne v kancelárií CK.

V prípade malého počtu prihlásených osôb si organizátor vyhradzuje právo zájazd zrušiť bez náhrady.

Rezerváciu je nutné uskutočniť do 11. 3. 2018!

Rezervácia

Údaje objednávateľa a termín

Osoba č. 1