Cestovní pojištění


Našim klientům nabízíme také zajištění cestovního pojištění. I přesto, že v rámci Evropské unie pro naše občany platí ošetření i na EVROPSKÝ průkaz pojištěnce, doporučujeme klientům, aby i přesto využili produkt cestovního pojištění na svou dovolenou a připojistili se. Ať už u nás nebo v jakékoliv jiné pojišťovně. Důvodů je hned několik. Prvním, a tím nejdůležitějším je fakt, že české zdravotní pojišťovny v případě léčení proplatí zahraniční nemocnici náklady jen do takové výšky, kterou pro stejné ošetření hradí v Čechách. Netřeba jistě zmiňovat, že lékařská péče v zahraničí stojí o mnoho více peněz než u nás v ČR. Dalším důvodem proč zvolit cestovní pojištění je skutečnost, že české zdravotní pojišťovny hradí pouze nejnutnější lékařskou péči a nehradí poplatky spoluúčasti, které jsou v zahraničí zcela běžné a v nemalé výši. Dalším důvodem je pojištění storna dovolené, kdy do doby než na dovolenou odejdete, se může stát cokoliv, ať je to onemocnění člena rodiny, úmrtí v rodině, autonehoda atd. No a posledním důvodem je 24 hodinová profesionální asistenční služba každé pojišťovny, která Vám po telefonu pomůže s komunikací s nemocničním zařízením, zajistí konzultace s českými lékaři atd.

Klientům vždy doporučujeme aby se pojistily i na den před a den po termínu dovolené. Je to z toho důvodu, že mnoho klientů vyráží na dovolenou už předchozí den a v ten také překračuje hranice a je důležité si pamatovat, že je nutné mít platné pojištění ihned při přechodu hranic, protože právě při samotné cestě existuje nemalé riziko autonehody i zdravotních potíží.

V naší cestovní agentuře Vám rádi zprostředkujeme cestovní pojištění Allianz pojišťovny, která má v nabídce několik produkty pro různé typy pojištění.

Komplexní cestovní pojištění si můžete objednat online jednoduše a pohodlně kliknutím na banner: