Spa Hotel Aphrodite Palace **** Rajecké Teplice


Představení

Název:Spa Hotel Aphrodite Palace **** Rajecké TepliceTyp pobytu:Lázeňský pobyt
Země:SlovenskoZpůsob dopravy:Vlastní

Kategorie pokojů

Název Orientační cena
Pokoj Standard

2.750 Kč / noc / 2 osoby     2.200 Kč / noc / 1 osoba

Pokoj Comfort

3.850 Kč / noc / 2 osoby     3.025 Kč / noc / 1 osoba

Apartmán Comfort

4.950 Kč / noc / 2 osoby

Pokoj Superior

4.675 Kč / noc / 2 osoby     3.300 Kč / noc / 1 osoba

Pokoj De Luxe

4.675 Kč / noc / 2 osoby     3.300 Kč / noc / 1 osoba

Apartmán Suite

5.775 Kč / noc / 2 osoby

Apartmán Suite De Luxe

6.600 Kč / noc / 2 osoby

Kategorie služeb

Název Orientační cena
Polopenze

550 Kč / noc / dospělá osoba     275 Kč / noc / dítě

Plná penze

825 Kč / noc / dospělá osoba     413 Kč / noc / dítě

Léčebný balík De Luxe

Součástí ceny  1.650 Kč na osobu a den je
vstupní a výstupní prohlídka (dle požadavku klienta), 3 léčebné procedury denně dle diagnózy a doporučení lékaře, plná penze, výstupní lékařská zpráva. Pobyt minimálně na 5 nocí. Doporučená délka léčebného pobytu je 14 nocí.

Preventivní léčebný balík

Součástí ceny 1.018 Kč na osobu a den je
vstupní a výstupní prohlídka (dle požadavku klienta), 2 léčebné procedury denně dle diagnózy a doporučení lékaře, polopenze. Pobyt minimálně na 5 nocí. Doporučená délka preventivního pobytu je 14 nocí.

Léčebný redukční balík

Součástí ceny  1.650 Kč na osobu a den je
vstupní a výstupní konzultace s lekárom- zhodnocení zdravotního stavu, před psaní procedur, předepsání redukční diety s přihlédnutím na přidružené diagnózy; konzultace s dietní sestrou; zásady zdravého stravování s přihlédnutím k redukci hmotnosti a na přidružené diagnózy; evidence a kontrola hmotnosti, lokalizace tuku na těle, určení BMI a WHR indexu; strava - především založená na nízkokalorických jídlech s vysokou biologickou hodnotou, optimálním přísunem bílkovin, s dostatečným množstvím vlákniny, ovoce, zeleniny a ostatních živin; dieta je obohacena také o pitné kúry (Aphrodite - lázeňský léčivý pramen); přínosem je redukce hmotnosti, upravení a detoxikace metabolismu, získání správných stravovacích návyků a celkové pozitivní naladění organismu; konzultace s fyzioterapeutem - zásady pohybové aktivity, sjednávání cvičebního programu během pobytu s přihlédnutím na zdravotní stav, hmotnost a přidružené diagnózy. Pohybový program - minimálně jedno cvičení s trenérem denně; Speciální redukční estetické ošetření - jedno ošetření denně, určuje lékař; Doplňkové regenerační procedury - jedna procedura denně, určuje lékař. Doporučována délka pobytu 14-21 nocí. Pobyt minimálně na 7 nocí.

Aphrodite natural detox

Součástí ceny  1.925 Kč na osobu a den je
vstupní konzultace s lékařem; zhodnocení zdravotního stavu, před psaní procedur; konzultace s odborníkem na výživu (dietní sestrou) - zásady detoxikačního programu a zdravého stravování s přihlédnutím na přidružené diagnózy; setkání na denní bázi -základná analýza těla (měření tělesné hmotnosti, množství ostrovů svalstva, vody a tuku v procentech, lokalizace tuku na těle, určení BMI a WHR indexu); možnost poskytnutí individuálního jídelníčku. Pobyt na 5 nocí. Lázeňský pobyt v rajském prostředí zaměřený na přírodní očistu těla. Dopřejte svému tělu a duši odpočinek, relaxaci a načerpejte novou energii, která prospěje vašemu zdraví i kráse.

Relax SPA Sensation

Součástí ceny 2.008 Kč na osobu a den je
relaxační procedury a polopenzi (večeře). V ceně balíčku je zahrnuta 1x láhev vína nebo sektu během pobytu. V ceně balíčku je zahrnuto denně: možnost snídaně přímo na pokoj; možnost rezervace stolu v restauraci během celého pobytu; džbán vody k večeři; vlastní číšník na obsluhu; mísa čerstvého ovoce na pokoj; maximální přizpůsobení časů procedur s přihlédnutím na individuální požadavky hosta; masáže poskytované v masérských kabinkách na Vodním světě apod kopulí Aphrodite; masáže poskytované v masérských kabinkách na Vodním světě apod kopulí Aphrodite; osobní doprovod klienta masérem na čaj po masáži; poskytování procedury CO2 ve vaně se zapálenými svíčkami; poskytnutí přírodní léčivé vody po absolvování procedury bahenní zábal a vibrosauna jako součást terapie. Minimálně na 2 noci maximálně však na 7 nocí.

Relax Exclusive

Součástí ceny 1.375 Kč na osobu a den je
relaxační procedury a polopenzi (večeře). V ceně balíčku je denně mísa čerstvého ovoce. Minimálně na 2 noci maximálně však na 8 nocí.

Relax Classic

Součástí ceny 1.018 Kč na osobu a den je
relaxační procedury a polopenzi (večeře). Minimálně na 2 noci maximálně však na 8 nocí.

Aphrodite Beauty

Součástí ceny 1.623 Kč na osobu a den je
wellness a beauty procedury a polopenzi (večeře). V ceně balíčku je denně mísa čerstvého ovoce. Minimálně na 2 noci maximálně však na 5 nocí.

Popis ubytování a poskytovaných služeb

Luxusní čtyřhvězdičkový hotel APHRODITE PALACE je propojen s lázeňskou budovou a vstupem do vodního a saunového světa. Tato kombinace poskytuje klientům výhodu pohodlí ubytování, lázeňských služeb a léčebných procedur (které je možné si zakoupit či dokoupit dle vlastních požadavků a přání) v komplexu pod jednou střechou. Poskytované služby a léčebné procedury zajišťuje komplexně lázeňský dům APHRODITE.

Hotelu dominuje stylová lobby a restaurace zdobená mramorem, onyxem a zlatem. Rozsáhlý restaurační koncept a la carte restaurace APHRODITE PALACE, jejíž kapacita je 205 hostů, vznikal za asistence jednoho z nejlepších Slovenských šéfkuchařů Mariána Fila ze zámečku Afrodita, Čereňany. V souladu s nejnovějšími trendy proto nabízí restaurace APHRODITE PALACE nejen širokou nabídku mezinárodní kuchyně, ale i oblíbené domácí speciality.

Procedury
Léčebné procedury (pokud jsou součástí Vašeho pobytu) jsou poskytovány druhý den po příjezdu na pobyt. První den pobytu je možné využívat bazén (Vodní svět). Procedury jsou hostům a klientům zaznamenávány do karty procedur a řídí se přesným časovým rozpisem. Procedury, které jsou nad rámec předplacených procedur, doporučujeme objednat předem prostřednictvím naší CA už při rezervaci pobytu.

Příjezd a odjezd
V den příjezdu je možné se ubytovat v době od 14:00 do 18:00 hodin. Ubytování končí v den odjezdu snídaní a opuštěním pokoje nejpozději do 11:00 hodin. Možnost využít vodní a saunový svět trvá v den odjezdu až do 14:00 hodin.

Popis pokojů

POKOJ ŠTANDARD
Pokoje v původní části hotelu, nezrekonstruované. V některých pokojích je možné připravit přistýlku. Možnost ubytovat 2 - 3 osoby.

Vybavení pokoje štandard
TV / sat, telefon, trezor, chladnička, minibar, koupelna se sprchou a WC, fén, pantofle a župan k zapůjčení. 9 pokojů má balkon.


POKOJ COMFORT
Pokoje v původní části hotelu, s novým stylovým nábytkem a rekonstruovanou koupelnou. Možnost ubytovat 2 osoby.

Vybavení pokoje comfort
TV / sat, telefon, trezor, chladnička, minibar, koupelna se sprchou a WC, fén, pantofle a župan k zapůjčení.


APARTMÁN COMFORT
Rozlohou větší apartmány, se stylovým nábytkem, obývákem a ložnicí částí. Nacházejí se na 2. patře v původní části hotelu. Možnost ubytovat 2 až 4 osoby.

Vybavení apartmánu comfort
TV / sat, telefon, trezor, chladnička, minibar, koupelna se sprchou nebo vanou a WC, fén, pantofle a župan k zapůjčení. 2 apartmány comfort mají balkon.


POKOJ SUPERIOR
Nové pokoje s klimatizací, stylovým nábytkem, mramorovou koupelnou a manželským lůžkem s velikostí 180 x 200 cm. Možnost ubytovat 2 osoby.

Vybavení pokoje superior
TV / sat, telefon, trezor, chladnička, minibar, koupelna se sprchou a WC, fén, pantofle a župan k zapůjčení, klimatizace.


POKOJ DE LUXE
Nové pokoje s klimatizací, stylovým nábytkem, mramorovou koupelnou a dvěma oddělenými lůžky (každé s velikostí 160 x 200 cm). Možnost ubytovat 2 až 4 osoby.

Vybavení pokoje de luxe
TV / sat, telefon, trezor, chladnička, minibar, koupelna se sprchou a WC, fén, pantofle a župan k zapůjčení, klimatizace.


SUITE
Rozlohou větší nový apartmán se stylovým nábytkem a mramorovou koupelnou. Možnost ubytovat 2 až 4 osoby.

Vybavení suite
TV / sat, telefon, trezor, chladnička, minibar, koupelna s vanou nebo sprchou a WC, fén, pantofle a župan k zapůjčení, klimatizace, set na přípravu kávy a čaje. Některé suity mají balkon.


SUITE DE LUXE

Nové apartmány s balkonem, stylovým nábytkem a mramorovou koupelnou. Možnost ubytovat 2 až 4 osoby.

Vybavení suite de luxe
TV / sat, telefon, trezor, chladnička, minibar, koupelna s vanou a WC, bidet, fén, pantofle a župan k zapůjčení, klimatizace, set na přípravu kávy a čaje.


Provozní doby

Vodní a Saunový svět

Neděle - Čtvrtek 09:00 - 22:00 hodin
Pátek - Sobota 09:00 - 23:00 hodin

Whirlpool a Vodoléčba

Pondělí sanitární den
Úterý - Neděle na objednávku

Fitness

Pondělí - Neděle 08:00 - 20:00 hodin

Aphrodite Beauty

Neděle - Čtvrtek 09:00 - 12:30  13:00 - 17:00 hodin
Pátek - Sobota 09:00 - 12:30  13:00 - 19:00 hodin

Informace o ceně pobytu

Cena pobytu zahrnuje
Součástí ceny pobytu je ubytování ve dvoulůžkových pokojích podle kategorie s příslušenstvím, snídaně formou bufetu, volný vstup do Vodního světa, Saunového světa a fitness.

Cena pobytu nezahrnuje
Stravu formou polopenze (večeře) nebo celé penze (oběd a večeře), přistýlku pro dítě (3-12 let) v ceně 420 Kč nebo dospělou osobu nad 12 let v ceně 840 Kč, léčebné procedury nebo balíky.
Pojištění (nepovinné) - možnost doplacení komplexního cestovního pojištění v ceně 27 Kč / osoba / den. Místní poplatek za pobyt pro jednu osobu na den ve výši 0,90 €.

Poznámka
Všechny uvedené ceny jsou orientační a přesnou celkovou cenu za pobyt Vám vypočítáme podle údajů zadaných v předběžné rezervaci. Děti do 3 let jsou bez nároku na ubytování, stravování a procedury. Dětská postýlka se poskytuje grátis na vyžádání. Za platící dítě se považuje osoba od 3 - 12 let. Při objednání pobytu (ať osobně, telefonicky nebo online) je třeba zaplatit zálohu za pobyt v celkové výši hodnoty pobytu.

Poskytovatel pobytu
CK FLASH HOLIDAYS SK, s.r.o. se sídlem v Bratislavě (Slovensko), pojištění proti úpadku sjednáno u Generali Poisťovňa, a.s., odštepný závod Európska cestovná poisťovňa.

Předběžná rezervace