Krásy francouzské riviéry


Představení

Název:Krásy francouzské riviéryTyp zájezdu:Poznávací zájezd
Země:FrancieZpůsob dopravy:

Dostupné termíny

Číslo Termín Doprava Cena / 1 os.

Program poznávacího zájezdu

1. den
Odjezd z Valašského Meziříčí ve 13.00 hodin. Tranzit přes Rakousko a Itálii do Francie. Noční jízda.

2. den
V ranních hodinách příjezd do Monaca. Prohlídka knížecího paláce, katedrály a Oceánografického muzea. Procházka přístavem v La Condamine a přechod do MONTE CARLA s možností navštívit kasino a možností koupání. Pokračování směr Nice se zastávkou v horské vesničce EZE s nádherným panoramatickým výhledem na celou francouzskou riviéru. Ubytování.

3. den
Výlet do kaňonu VERDON, který patří mezi nejkrásnější přírodní scenérie v Evropě. Na některých místech dosahuje hloubky až 700 m. Romantická cesta vede nádhernými vyhlídkovými body k vesničce Moustiers-STE-MARIE, choulící se v hluboké rokli, nad kterou se tyčí dva vrcholy, mezi nimiž je natažen železný řetěz, nesoucí pověšenou hvězdu. Ve středu vesničky tečou obrovské vodopády a nad ní ve skalách je kostelík Notre - dame de Beauvois. Po cestě zastávka v městečku GRASSE, které je považováno již od 16. století za centrum světové kosmetiky.

4. den
Po snídani odjezd do ST. TROPEZ, městečka proslulého svými četníky v podání legendárního Luis de Funes, jednoho z nejvýraznějších francouzských komiků, a prohlídka tohoto města. Zastávka v PORT GRIMAUD, ve kterém většinu "ulic" tvoří vodní kanály, a které je proto také nazýváno francouzskými Benátkami, spojená s plavbou lodí po těchto "kanálových ulicích". Přesun do CANNES, proslulého filmovým festivalem, prohlídka města.

5. den
Po snídani návštěva malého městečka s kamennými ulicemi, typické středověké pevnosti na skále ST. PAUL de VENCE, které si zachovalo svůj středověký charakter. Přesun do NICE. Prohlídka města, výstup na hradní vršek, výhledy na přístav a celou Promenade de Anglais. Volný program, pobyt u moře. Ve večerních hodinách odjezd z Francie.

6. den
Noční jízda. Příjezd do Valašského Meziříčí v odpoledních hodinách.

Informace o ceně poznávacího zájezdu

Cena zájezdu zahrnuje
Součástí ceny zájezdu je autobusová doprava, 3x hotelové ubytování ve dvoulůžkových pokojích s příslušenstvím, 3x kontinentální snídaně, poplatky za vstup autobusu do měst Monaco a St. Paul de Vence, prohlídky míst dle programu bez vstupů a odborný výklad kvalifikovaného průvodce.

Cena zájezdu nezahrnuje
Pojištění (nepovinné) – možnost doplacení komplexního cestovního pojištění v ceně 162 Kč / osoba. Orientační výše vstupného během prohlídek cca 35 EUR / osoba. Příplatek za 1-lůžkový pokoj ve výši 2.212 Kč / osoba.

Poznámka
Při objednání zájezdu (ať osobně, telefonicky nebo online) je třeba zaplatit zálohu za zájezd ve výši 3.860 Kč / osoba. Doplatek za zájezd je třeba uhradit nejpozději tři týdny před uskutečněním zájezdu.

Zájezd je podmíněn minimálním počtem účastníků a proto si organizátor vyhrazuje právo na jeho zrušení, kdy bude každému účastníkovi vrácena plná částka již ze zaplacené ceny zájezdu.

Organizátor zájezdu
CK FLASH HOLIDAYS SK, s.r.o. se sídlem v Bratislavě (Slovensko), pojištění proti úpadku sjednáno u Generali Poisťovňa, a.s., odštepný závod Európska cestovná poisťovňa.

Rezervace

Údaje objednavatele a termín

Osoba č. 1