European Coatings SHOW


Představení

Název:European Coatings SHOWTyp zájezdu:Výstavy, veletrhy
Země:NěmeckoZpůsob dopravy:

Dostupné termíny

Číslo Termín Doprava Cena / 1 os.

Informace o veletrhu

logo ECS

Udržitelnost, nanotechnologie, zelené povlaky, rostoucí ceny a nedostatek surovin, jakož i nové aplikace TiO2 jsou některé z hlavních trendů, které tisknou barvy a nátěrové inovace. Norimberk je důležitá akce pro každého, kdo chce mít aktuální informace o novinkách z celého světa.

Veletrh European Coatings SHOW zastává vůdčí pozici mezi veletrhy zaměřenými na suroviny pro nátěrové materiály. V roce 2015 proběhne již třináctý ročník této úspěšné akce, jejíž kvalitu dokazují rok od roku stoupající čísla jak vystavovatelů, tak návštěvníků.

Na ECS 2013 představilo své novinky rekordních 962 vystavovatelů ze 42 zemí světa. Zahraniční podíl tvořil téměř dvě třetiny z celkového počtu vystavovatelů. Nejpočetněji zde byly po Německu zastoupeny země: Čína, Nizozemí, Itálie, Velká Británie, Belgie. Během tří veletržních dnů se o novinkách branže přijelo informovat přes 26 000 návštěvníků ze 101 zemí světa.

Na paralelně probíhajícím kongresu European Coatings Congress proběhlo 144 přednášek a workshopů. Akce navštívilo 650 posluchačů.

Odborná nabídka 

  • nátěrové materiály (tmel, rozpouštědla, plnicí hmoty, aditivní směšování) 
  • suroviny na míšení tiskových barev 
  • lepidla (polymery, polymerové emulze, monomery, pryskyřice, tekuté hmoty, rozpouštědla, změkčovadla, oleje, vosky) 
  • stavebně- chemické polotovary (suroviny, pomocné látky) 
  • laboratorní a výrobní technika (směšovací zařízení, výtlačné lisy, hnětací stroje, mlýnky, filtry a filtrovací zařízení, pumpy, dávkovací zařízení, váhy, plnicí zařízení, …) 
  • zkušební a měřicí technika (kontrola jakosti, měřicí laboratorní technika, kontrola procesů) Aplikační technika 
  • ochrana životního prostředí a ochrana při práci 
  • služby

Místo konání
Messezentrum Nürnberg, Nemecko

Datum konání veletrhu
21. - 23. dubna 2015

Otevírací doba
09:00 - 18:00 hodin

Datum konání zájezdu
21. - 22. dubna 2015


Program zájezdu

1. den
Odjezd z Prahy v 5:00 hodin. Tranzit dálnicí přes Českou republiku a Německo s plánovaným příjezdem v 9:00 hodin na výstaviště Nürnberg. Večer po ukončení výstavy odjezd na ubytování.

2. den
Po snídani odjezd z hotelu na výstaviště Nürnberg. Od 9:00 do 18:00 hodin volný program na výstavišti. Po ukončení výstavy odjezd směr Praha s příjezdem v pozdních nočních hodinách.

Informace o ceně zájezdu

Cena zájezdu zahrnuje
Součástí ceny zájezdu je doprava luxusním autobusem, 1x hotelové ubytování ve tříhvězdičkovém hotelu nebo v penzionu ve dvoulůžkových pokojích s příslušenstvím, 1x snídaně, vstupenka na výstaviště v ceně 840 Kč, průvodce zájezdu.

Cena zájezdu nezahrnuje
Pojištění (nepovinné) - možnost doplacení komplexního cestovního pojištění v ceně 54 Kč / osoba. Příplatek za 1-lůžkový pokoj ve výši 1.260 Kč / osoba.

Poznámka
Při objednání zájezdu (ať osobně, telefonicky nebo online) je třeba zaplatit zálohu za zájezd ve výši 1.670 Kč / osoba. Doplatek za zájezd je třeba uhradit nejpozději deset dní před uskutečněním zájezdu.


Organizátor zájezdu
Cestovní kancelář FLASH HOLIDAYS SK, s.r.o., se sídlem Krížna 21, 811 07 Bratislava, Slovensko

Pojištění proti úpadku sjednáno u
Generali Poisťovňa, a. s., odštepný závod Európska cestovná poisťovňa


Zájezd se uskuteční při minimálním množství 25 osob. 
Rezervaci je nutné uskutečnit do 08.04.2015!

Rezervace

Údaje objednavatele a termín

Osoba č. 1