O nás


Společnost FLASH HOLIDAYS SK, s.r.o. vznikla jako rodinná firma v březnu 2006 se sídlem v Bratislavě. Původním předmětem podnikání při založení společnosti bylo provozování nepravidelné autobusové dopravy pro cestovní kanceláře a provozování zaměstnanecké dopravy několika významným firmám v Bratislavském samosprávném kraji. Po roce působení společnost rozšířila předmět podnikání o půjčovnu vozidel a cestovní agenturu se službami pro soukromé společnosti, státní a vládní instituce, ale i pro širokou veřejnost. Společnost FLASH HOLIDAYS SK, s.r.o. zajišťuje dopravní a cestovní služby také pro některá významná velvyslanectví a konzuláty na Slovensku a v Rakousku.

V srpnu 2012 rozšířila společnost FLASH HOLIDAYS SK, s.r.o. svou působnost do České republiky a vznikla dceřiná společnost FLASH HOLIDAYS CZ, s.r.o. se sídlem ve Valašském Meziříčí. Hlavním předmětem podnikání dceřiné společnosti je provozování cestovní a dopravní agentury určené převážně pro soukromý sektor a zájmová sdružení.

Služby společnosti FLASH HOLIDAYS jsou vytvářeny a poskytovány v převážné míře na klíč, přesně podle přání, potřeb a požadavků klientů s důrazem na jejich vysokou kvalitu a s vědomím, že hlavní zárukou nabízených služeb je zejména kvalitní personál, ať už jsou to lidé pracující v administrativní nebo dopravní oblasti společnosti. Snahou společnosti je další rozšiřování služeb, vyhledávání nových lokalit do nabídky zájezdů, péče o vztahy se současnými klienty, hledání nových a   vyhledávání zákazníků potenciálních, ale zejména a výhradně individuální přístup ke všem.


Kontaktní údaje
FLASH HOLIDAYS CZ, s.r.o.
Havlíčkova 234/1
757 01 Valašské Meziříčí

Identifikační údaje
IČO  |  29449901
DIČ  |  CZ29449901

Společnosť je vedená u Krajského soudu v Ostravě
Spisová značka: C 54154


E-mailové kontakty na oddělení
Cestovní agentura  |  info.cz@flashholidays.eu
Veletrhy a výstavy  |  fairs@flashholidays.eu
Marketing  |  marketing@flashholidays.eu