ALUMINIUM 2014


Představení

Název:ALUMINIUM 2014Typ zájezdu:Výstavy, veletrhy
Země:NěmeckoZpůsob dopravy:

Dostupné termíny

Číslo Termín Doprava Cena / 1 os.

Informace o veletrhu

ALU2014 Logo

Aluminium 2014 je přední světový veletrh věnovaný platformě B2B v oblasti průmyslu zpracování hliníku a ostatních důležitých odvětví, ve kterých se hliník používá. Veletrh spojuje producenty, zpracovatele, dodavatele technologií, jakož i konečné spotřebitele celého hodnotového řetězce oblasti zpracování hliníku, to znamená od surovin přes polotovary až k hotovým výrobkům.

Odborná nabídka 

  • automotive (osobní + užitková vozidla) 
  • doprava (železniční, letecké a lodní stavitelství) 
  • strojírenství 
  • elektronika a elektrotechnika 
  • stavebnictví a konstruktérství 
  • balení a spotřební zboží

Místo konání
Messegelände Düsseldorf, Německo

Datum konání veletrhu
7. - 9. říjen 2014

Otevírací doba
09:00 - 18:00 hodin

Datum konání zájezdu
6. - 8. říjen 2014


Program zájezdu

1. den
Odjezd z Prahy v 8:00 hodin. Tranzit přes Českou republiku a Německo s plánovaným příjezdem ve 18:00 hodin do města Düsseldorf. Ubytování s možností večeře a volný program.

2. den
Po snídani odjezd z hotelu na výstaviště Düsseldorf. Od 9:00 do 18:00 hodin volný program na výstavišti. Po ukončení výstavy návrat na ubytování s možností večeře.

3. den
Po snídani odjezd z města Düsseldorf přes Německo a Českou republiku do Prahy. Předpokládaný příjezd ve večerních hodinách.

Informace o ceně zájedzu

Cena zájezdu zahrnuje
Součástí ceny zájezdu je autobusová doprava, 2x hotelové ubytování ve dvoulůžkových pokojích s příslušenstvím, 2x snídaně, vstup na výstaviště, průvodce zájezdu.

Cena zájezdu nezahrnuje
Pojištění (nepovinné) - možnost doplacení komplexního cestovního pojištění v ceně 81 Kč / osoba. Příplatek za 1-lůžkový pokoj ve výši 2.520 Kč / osoba (1260 Kč / osoba / noc).

Poznámka
Při objednání zájezdu (ať osobně, telefonicky nebo online) je třeba zaplatit zálohu za zájezd ve výši 2.740 Kč / osoba. Doplatek za zájezd je třeba uhradit nejpozději dva týdny před uskutečněním zájezdu.

Zájezd se uskuteční při minimálním množství 25 osob. 
Rezervaci je nutné uskutečnit do 23.09.2014!

Rezervace

Údaje objednavatele a termín

Osoba č. 1