Cestovná kancelária

  • Úvod
  • Cestovná kancelária

Cestovné poistenie

Našim klientom ponúkame tiež zabezpečenie cestovného poistenia. Aj napriek tomu, že v rámci Európskej únie pre našich občanov platí ošetrenie aj na EURÓPSKY preukaz poistenca, odporúčame klientom, aby aj napriek tomu využili produkt cestovného poistenia na svoju dovolenku a pripoistili sa. Či už u nás alebo v akejkoľvek inej poisťovni. Dôvodov je hneď niekoľko.

Viac informácií


Letenky Online

Ponúkame Vám spoľahlivý, jednoduchý a rýchly nástroj pre rezervovanie leteniek online. Zarezervujte si najvýhodnejšiu letenku na trhu za pár minút!

Viac informácií


Sprievodcovské služby

Pre návštevu akýchkoľvek lokalít či destinácií (Českej republiky, Slovenska či Európy) podľa individuálnych želaní klientov zabezpečí cestovná kancelária FLASH HOLIDAYS kvalifikovaného sprievodcu, ktorého odborný výklad vždy doprevádza aj miesta, ktoré s cestovnou kanceláriou FLASH HOLIDAYS navštívite, či už v rámci poznávacích a pobytových zájazdov alebo okružných jázd.

Viac informácií


Ubytovanie

Cestovná kancelária FLASH HOLIDAYS zabezpečuje ubytovanie v 2 ** až 5 ***** hoteloch, penziónoch a ubytovacích zariadeniach nielen v rámci organizovaných pobytových, kúpeľných, poznávacích alebo turistických zájazdov, ale aj v prípade Vašich služobných alebo pracovných ciest, výjazdov na konferencie či kongresy či individuálnych alebo skupinových výletov.

Viac informácií


Veľtrhová turistika

V našej ponuke okrem poznávacích zájazdov a kúpeľných pobytov nájdete aj zájazdy na vybrané odborné veľtrhy najmä z nemecky hovoriacich krajín. Každá jedna ponuka zájazdu je viazaná na uvedený termín a celkovú cenu za jednu osobu. Pokiaľ však plánujete návštevu niektorého z uvedených veľtrhov ako spoločnosť, zväz, komora, asociácia alebo iná organizácia s väčším počtom záujemcov, neváhajte nás kontaktovať a vytvoríme Vám ponuku tak, aby vyhovovala Vašim požiadavkám a predstavám, aj s možnosťou zabezpečenia programu počas cesty, či už formou exkurzie na aktuálnu tému veľtrhu alebo prehliadky miest.

Vašu požiadavku pošlite najlepšie e-mailom na veltrhy@flashholidays.eu a naše oddelenie Veľtrhovej turistiky vám odpovie do 48 hodín.

Viac informácií


Vyhľadávač zájazdov

Zarezervujte si letnú alebo zimnú dovolenku už teraz. Vyberte si z First Minute alebo Last Minute zájazdov na Invia.sk. Neváhajte teda s výberom svojej letnej alebo zimnej dovolenky a vyberte si už teraz zo širokej ponuky.

Viac informácií


Poistenie proti úpadku

Cestovná kancelária FLASH HOLIDAYS SK, s.r.o.

uzatvorila v zmysle zákona č. 281/2001 Z.z., o zájazdoch, podmienkach podnikania cestovných kancelárií a cestovných agentúr, v platnom znení, poistnú zmluvu č. 01KAU1798022015 o poistení zájazdu o poistení zájazdu pre prípad úpadku cestovnej kancelárie s poistnou sumou 39 750,- € u Generali Poisťovňa, a. s., odštepný závod Európska cestovná poisťovňa.

Viac informácií