Cestovní agentura

  • Úvod
  • Cestovní agentura

Letenky Online

Nabízíme Vám spolehlivý, jednoduchý a rychlý nástroj pro rezervování letenek online. Rezervujte si nejvýhodnější letenku na trhu za pár minut!

Více informací


Poznávací zájezdy

Vyberte si některý ze zájezdů od cestovní agentury FLASH HOLIDAYS, jejíž nejvýraznější předností je individuální přístup ke klientům, zejména k jejich přáním, potřebám a požadavkům. Jakákoliv speciální přání je možné realizovat po individuální dohodě osobně, mailem nebo telefonicky.

Více informací


Průvodcovské služby

Pro návštěvu jakýchkoliv lokalit či destinací (České republiky, Slovenska či Evropy) podle individuálních přání klientů zajistí cestovní agentura FLASH HOLIDAYS kvalifikovaného průvodce, jehož odborný výklad vždy doprovází také všechna místa, která s cestovní agenturou FLASH HOLIDAYS navštívíte, ať už v rámci poznávacích a pobytových zájezdů nebo okružních jízd.

Více informací


Ubytování

Cestovní agentura FLASH HOLIDAYS zajišťuje ubytování ve 2** až 5***** hotelech, penzionech a ubytovacích zařízeních nejen v rámci organizovaných pobytových, lázeňských, poznávacích nebo turistických zájezdů, ale také v případě Vašich služebních či pracovních cest, výjezdů na konference či kongresy či individuálních nebo skupinových výletů. 

Více informací


Veletržní turistika

Navštivte prostřednictvím cestovní agentury FLASH HOLIDAYS některý ze světových veletrhů či výstav v Německu, Rakousku, Švýcarsku, Francii, Belgii či Itálii, pořádaných jejich organizátory zejména k efektivní komunikaci informací nejen odborné a laické veřejnosti příslušného oboru, ale zejména mezi nabízejícími a kupujícími toho kterého oboru.

Více informací